Із засідання міжобласного організаційного комітету
Вчора, 7 лютого, у приміщенні Тернопільської ОДА відбулось засідання міжобласного організаційного комітету щодо підготовки до відзначення 100-річчя Чортківської офензиви, у якому взяв участь міський голова Чорткова Володимир Шматько.
Засідання провів заступник голови облдержадміністрації Юрій Юрик, а до спільного обговорення долучились: голова Чортківської РДА Оксана Чайчук, протосинкел Бучацької єпархії УГКЦ о. Володимир Заболотний, представники Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської облдержадміністрацій, голови районних рад, а також головний архітектор компанії «УкрДизайнГруп» Михайло Федик та інші.
На порядок денний було винесено два найважливіших питання: інфраструктурна підготовка заходу, зокрема будівництво меморіального комплексу та пам’ятників, і планування культурно-мистецьких заходів, котрі відбуватимуться 7-9 червня.
Міський голова Чорткова Володимир Шматько відгукнувся на прохання о. Володимира Заболотного та вніс пропозицію розпочати відзначення 100-річчя Чортківської офензиви ще 6 червня, у день великого християнського свята – Воздвиження Хреста Господнього. Присутні схвально відреагували на пропозицію міського голови.
Заступник голови ТОДА Юрій Юрик розповів, що відзначення сторіччя відомої наступальної операції розпочнеться із Чорткова, а потім протягом місяця відбуватиметься у Теребовлі, Бучачі, Тернополі, інших містах області, частково у сусідніх Львівській та Івано-Франківській областях.
Окрім спорудження меморіального комплексу на Чортківському центральному міському кладовищі, у планах є встановлення пам’ятника на території кафедрального собору Верх. апп. Петра і Павла. Проект меморіального комплексу присутнім представив архітектор Михайло Федик. Головною частиною комплексу буде позолочена фігура Архистратига Михаїла із мечем та щитом у руках на хресті. Зверху, ліворуч та праворуч – позолочені тризуби.
Також обговорили орієнтовну програму культурно-мистецьких заходів у Чорткові та районі. Протягом кількох днів повинна відбутись і науково-практична конференція, і різного роду виставки, зокрема зброї. Важливу роль відіграватиме ярмарок та етно-концерт.
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі