Із першого пленарного засідання 49 сесії міської ради
На першому пленарному засіданні 49-ої сесії міської ради, яке провів міський голова Володимир Шматько, розглянуто 38 питань порядку денного.
Головним питанням порядку денного стало затвердження бюджету на 2019 рік (детально про бюджет читайте згодом).
Також на цьому пленарному засіданні депутати заслухали звіт міського голови Володимира Шматька за рік діяльності. Після обговорення – вирішено взято звіт до відома.
Начальник відділу молоді і спорту управління освіти молоді і спорту Віктор Нагірний представив на розгляд депутатів Програму розвитку фізичної культури і спорту у місті Чорткові на 2019-2021 роки.
Програмою передбачено, зокрема, виплату стипендій та винагород провідним спортсменам-членам, кандидатам і резерву збірних команд області і України та їх тренерам. Розмір стипендій надалі визначить виконавчий комітет міської ради.
Депутати затвердили цю важливу програму. Ще одним важливим рішенням стало утворення Молодіжної Ради як консультативно-дорадчого, представницького органу з питань молодіжної політики.
Такий орган покликаний сприяти взаємодії міської ради та молоді міста Чорткова.
Наступним кроком мають стати перші установчі збори, на котрих буде обрано голову Молодіжної ради, заступника, секретаря, голів комісій та затверджено статут.
Відповідно до Положення про Молодіжну Раду при Чортківській міській раді увійти до складу Молодіжної ради можуть члени територіальної громади міста Чорткова віком від 14 до 23 років, які навчаються у навчальних закладах або є активними діячами міста.
На першому пленарному засіданні 49 сесії міської ради працювали 25 депутатів із 34 обраних.
Друге пленарне засідання 49 сесії міської ради заплановано на сьогодні, 27 грудня.
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі