Звіт про виконані роботи Чортківського комбінату комунальних підприємств за жовтень
На виконання доручення голови Чортківської міської ради від 15.01.2018 року №3 «Про надання інформації комунальними підприємствами Чортківської міської ради» Чортківський комбінат комунальних підприємств інформує про проведену роботу в жовтні 2018 року підрозділами підприємства.
Працівниками підвідділу благоустрою проводились роботи із впорядкування і підготовки до зими квітників (збирання насіння квітів, зачищення клумб та їх копання). Також постійно здійснювали прибирання автозупинок, впорядковували рекламні щити та ліквідовували стихійні місця від реклами, впорядковували сквери, пам’ятники та кладовища міста.
З метою впорядкування узбіччя та задля безпеки громадян по вулицях Незалежності, Копичинецька й біля пам’ятника воїнам-афганцям проводилась обрізка кущів самосіву та дерев.
Упродовж вересня та жовтня по вулиці С. Бандери підвідділом благоустрою проводилась робота з ямкового ремонту дороги (перекладання гранітної бруківки з відновленням основи дороги). По вул. Шевченка додатково встановили 7 сміттєвих баків.
Прибиральниками закріплених територій постійно здійснювалась робота з очищення та підтримування належного порядку. Проводились санітарні дні з прибирання вулиць Б. Хмельникого, Д. Січинського, Незалежності, В. Великого та ін.
Електрики підприємства постійно обслуговували лінії електропередач вуличного освітлення (заміна ламп, усунення пошкоджень ліній електропередач та зняття показників).
Задля покращення вуличного освітлення працівниками підприємства по вул. Вербицького, що веде до міського сміттєзвалища, проведено лінію електроосвітлення.
З метою забезпечення порядку на сміттєзвалищі, біля пункту пропуску встановленно відео камери.
Автотранспорт підприємства виконує всі відповідні роботи з благоустрою міста. Проведено технічний ремонт транспорту та обладнання до зимового пероду.
Начальник Чортківського ККП
Царик В. Я.
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі