Обрано підрядника з впровадження енергоефективних заходів у найбільшій школі міста Чорткова!
За підсумками проведеного Чортківською міською радою тендеру на визначення підрядника з впровадження енергоефективних технологій і заходів з термомодернізації будівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, переможцем стало ТОВ «Енергосервісна компанія «Адамсон» (м. Івано-Франківськ). Ця фірма співпрацює з НЕФКО та має позитивні відгуки закладів освіти, де фахівцями компанії проводились роботи з утеплення фасадів, заміни і встановлення вікон, дверей. Хід проведення тендеру, пропозиції усіх компаній, які подали заявку на проведення відповідних робіт, були перевірені представниками НЕФКО.
У ході зустрічі начальником управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради Людмилою Поліщук підписано договір про співпрацю з представниками ТОВ «Енергосервісна компанія «Адамсон».
Володимир Шматько:
«Місто Чортків продовжує впевнено крокувати до своєї мети – набути статусу енергоефективного міста.
Співпраця зі скандинавським фондом НЕФКО і, як наслідок, отриманий кредит у сумі 8 млн грн. під 3 % річних у гривні для втілення проекту «Термосанація будівлі загальноосвітньої школи №5», є важливим кроком у напрямку енергозбереження міста Чорткова».
Як відомо, у травні 2017 року проектна пропозиція «Темосонація будівлі Чортківської ЗОШ № 5» була відібрана міжнародною фінансовою організацією «Північна Екологічна Фінансова Корпорація (НЕФКО)». Допомога НЕФКО полягає у тому, що місту Чорткову надається кредит у сумі близько 8 млн. грн. під 3% річних на 5 років із щоквартальним погашенням кредиту рівними платежами відповідно до договору. Вагомим досягненням стало додаткове виділення у рамках цього проекту Фондом Е5Р грантових коштів у сумі 2 628 624 грн. для реалізації проету на безповоротній основі, без сплати жодних відсотків.
Проектом впровадження енергоефективних технологій і заходів з термомодернізації будівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 передбачено:
- теплоізоляцію трубопроводів та запірної арматури системи опалення
- встановлення модульного індивідуального теплового пункту
- встановлення термостатичних регуляторів на опалювальні прилади
- заміну старих вікон та дверей на енергозберігаючі
- утеплення фасаду стін (утеплення проводитиметься мінеральною ватою, товщина якої 10 см)
- вдосконалення вентиляції з системою рекуперації
- реконструкцію даху.
За словами начальника управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради Людмили Поліщук проведення ремонтних робіт розпочнеться вже цього року, опісля отримання першого траншу по кредитному договору.
Сектор з питань внутрішньої політики з громадськими організаціями та ЗМІ
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі