До уваги жителів та гостей міста!
Чортківська міська рада запрошує усіх зацікавлених на публічну презентацію “Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів ЄС”.
⏰ Коли? 30 жовтня, 15:30 – 17:00
? Де? м. Чортків, Чортківська міська рада (сесійна зала)
❗️ Участь у презентації безкоштовна
Для кого?
✔️ представники неурядових організацій
✔️ студенти, молодь
✔️ представники малого і середнього бізнесу
✔️ освітяни
✔️ усі зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС
Презентація покликана ознайомити із пріоритетами допомоги, яку ЄС надає Україні, а також довготривалими освітніми, молодіжними, культурними та бізнесовими програмами та проектами Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, інформаційними ресурсами Представництва ЄС.
Серед презентованих програм та проектів:
✏️ Horizon 2020
✏️ Creative Europe
✏️ Culture Bridges
✏️ Erasmus+
✏️ COSME
✏️ Enterprise Europe Network (EEN)
✏️ EU4Business
✏️ EU Study Days (Єврошкола)
✏️ eTwinningPlus та ін.
Презентація проводиться Представництвом ЄС в Україні і є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які воно організовує по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.
? За додатковою інформацією, звертайтеся у відділ муніципального розвитку, інновацій та енергоефективності міської ради,тел. 3-91-19
Ветеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати даліЗА ПАРКУВАННЯ НА АВТОБУСНІЙ ЗУПИНЦІ – ШТРАФ!
Відділ муніципальної інспекції та контролю за паркуванням Чортківської міської ради продовжує виявляти недобросовісних водіїв, …Читати далі