У міській раді відзначили День людей похилого віку
1 жовтня у всьому світі відзначають День людей похилого віку, а в Україні ще й День ветерана.
Для того, щоб привітати старше та досвідчене покоління міста Чорткова, у міській раді організували святковий захід «Серце забуте обігрійте теплом».
Звертаючись до присутніх, міський голова Володимир Шматько зазначив:
«Міжнародний день людей похилого віку – це не свято, це ще одна можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до найповажнішої частини суспільства. Я б назвав цю дату днем за правду та права людей похилого віку.
Я ціную вашу відповідальність, вашу сумлінність перед собою, перед державою, містом, перед дітьми та внуками.
На жаль, в нашій країні, місті не все так добре, як цього б хотілося. Я щиро прошу вибачення за це. Ви все своє життя віддали праці – за рідне місто, село, домівку та країну. Дякую кожному з вас.
Бажаю вам міцного здоров’я, впевненості та сили, бажаю, щоб ваша віра у світле майбутнє дітей та онуків ніколи не згасала. Будьте активними та обов’язково єдиними».
За активну життєву і громадську позицію, патріотичне виховання молоді, особистий внесок у розвиток ветеранського руху у місті Чорткові та з нагоди Дня людей похилого віку очільник міста вручив грамоти Надії Михайловій та Миколі Стифанишину.
Розважали гостей свята художніми номерами дітки із ДНЗ №1 «Золота рибка», вихованці Чортківського палацу дітей та юнацтва та Чортківської міської музичної школи.
Наприкінці гостей запросили до святкового частування.
Відповідно до міської програми «Милосердя» на 2018-2020 роки громадян, які знаходяться на обліку у Територіальному центрі міської ради, забезпечено продуктовими наборами та промисловими товарами.
Сектор з питань внутрішньої політики з громадськими організаціями та ЗМІ
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі