Усиновлення – це любов назавжди
Під такою назвою у центрі міста Чорткова, біля центрального входу до міської ради служба у справах дітей спільно із центром соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді провели флешмоб.
Оскільки 30 вересня в Україні традиційно відзначають День усиновлення, ця акція була спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яких виховують в інтернатних закладах і які очікують на усиновлення.
У Тернопільській області на всиновлення чекають 270 дітей. У Чорткові є 10 сімей, де виховуються 11 дітей віком до 18 років, 11 дітей виховуються у сім’ях опікунів та піклувальників, 5 дітей отримали право щодня пригортатися до мами і тата у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. А ще 5 дітей, які можуть бути усиновленими, чекають на родину.
Упродовж 30 хвилин Всеукраїнського флешмобу кожен присутній мав змогу задуматися, наскільки важливими й безцінними є слова «сім’я», «діти» та «батьки».
Перехожим працівники служби у справах дітей та центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді роздавали інформаційні буклети на тему усиновлення, а діткам – червоні кульки у вигляді сердечок.
Наприкінці, усі разом як символ любові та небайдужості, сформували серце.
Сподіваємось, що завдяки таким акціям в Україні ще більше дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, стануть повноцінними членами родин, де люблять та оберігають та кожного дня говорять такі рідні й ласкаві слова «Мамо» й «Тату»!
Сектор з питань внутрішньої політики з громадськими організаціями та ЗМІ
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі