Відбувся черговий прийом громадян
Міський голова Володимир Шматько провів черговий прийом громадян. Більшість питань, з якими звернулись жителі Чорткова, стосувались комунальних питань, виділення матеріальної допомоги, порушення добросусідських відносин, допомоги в працевлаштуванні та ін.
Мешканці багатоквартирного будинку по вул. Т. Шевченка, 7 виявили бажання скористатись Програмою підтримки та стимулювання створення ефективних ОСББ у місті Чорткові на 2018-2020 роки. Заступник голови комісії у справах освіти та виховання Бучацької Єпархії УГКЦ Неоніла Душкан звернулася з проханням залишити вивчення предмета «Основи християнської етики» в обсязі 1 години на тиждень у кожному класі в навчальних закладах міста, що сприятиме покращенню якості духовного виховання учнівської молоді.
Відповідно до проекту робочих навчальних планів закладів загальної середньої освіти міста Чорткова на 2018-2019 н.р. передбачено 0,5 години для вивчення «Основ християнської етики», що фінансується з державного бюджету. У п.1.14. наказу управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 15.08.2018 року № 209 «Про організацію освітнього процесу в 2018/2019 навчальному році та освітні програми закладів загальної середньої освіти» зазначено: «Основну увагу приділяти вивченню серед інших предметів і основ християнської етики і моралі».
Володимир Шматько дав доручення начальнику управління освіти, молоді та спорту Людмилі Поліщук вивчити питання. Фінансування проводити з місцевого бюджету.
Жителі вул. Підгірна прийшли на прийом до міського голови з колективним зверненням допомогти з ремонтом дорожнього покриття.
Мер міста уважно вислухав кожного заявника та доручив керівникам відповідних структурних підрозділів всебічно сприяти у їх вирішенні.
Деякі питання Володимир Шматько вирішив безпосередньо під час прийому. За результатами прийому міський голова дав доручення відповідним структурним підрозділам оперативно і повною мірою сприяти у їх вирішенні.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі