Ще два ОСББ Чорткова скористалися умовами вигідної програми від міської ради
Два ОСББ нашого міста – «ДЕНИСА СІЧИНСЬКОГО №3» та «ЛЮБИСТОК 9» – скористалися Програмою підтримки та стимулювання створення ефективних ОСББ у місті Чорткові на 2018-2020 роки.
Згідно з цією Програмою міська рада співфінансує проведення робіт із впровадженням заходів з енергоефективності на 50 відсотків.
Обидва ОСББ, що за адресою: вул. Д. Січинського, 3 та вул. Незалежності, 86, звернулись із відповідними заявами до міської ради щодо співфінансування за Програмою заміни вікон загального користування та дверей до під’їздів та підвальних приміщень.
Оскільки представники правління ОСББ подали протокол загальних зборів, відповідно до якого 2/3 членів дають згоду на заміну вікон та дверей, кошторис запланованих робіт, а також довідку, яка засвідчує те, що на рахунку ОСББ є відповідна сума коштів, а саме 50 відсотків від кошторису запланованих робіт, саме ці ОСББ були включені до співфінансування за Програмою.
Загалом у будинку, що за адресою: вул. Незалежності, 86, замінено 192 вікна та 1 двері (вартість за кошторисом – 202 тисячі гривень).
У будинку, що за адресою: вул. Д. Січинського, 3, замінено на енергозберігаючі 4 дверей до підвальних приміщень, 7 дверей до під’їздів та 34 вікна (вартість за кошторисом – 205 тисяч гривень).
Та це ще не все! Мешканці будинків, які скористалися вигідною програмою від міської ради, отримали ще й «теплі кредити» від держави. Згідно з цією програмою держава відшкодовує від 40 до 70 відсотків тіла кредиту на впровадження енергозберігаючих технологій. Варіативність у відсотках визначається кількістю отримувачів субсидій у відповідному багатоквартирному будинку: чим більше мешканців отримують субсидії, тим більший відсоток за кредитом оплатить держава.
Окрім міської та державної програми, якою можуть скористатися жителі нашого міста, існує ще й обласна – від Тернопільської обласної ради, мета якої – виплата відсотків по кредиту. Тобто, якщо ОСББ взяло кредит на впровадження енергозберігаючих технологій у банку під 16 відсотків, то 12 відсотків буде повернено згідно з вищезгаданою програмою.
Таким чином, за допомогою міської Програми підтримки та стимулювання створення ефективних ОСББ у місті Чорткові на 2018-2020 роки та державного «теплого кредиту» мешканцям вище згаданих ОСББ заміна вікон та дверей загального користування обійшлася не те, щоб у 50 відсотків від загальної суми, а значно менше.
Звертаємо вашу увагу на те, що у місті Чорткові ще 84 багатоквартирних будинки досі залишаються на балансі КП «Чортків дім». Скористатися вже згаданими міською та обласною програмами мешканці таких будинків не зможуть, адже у програмах чітко прописано, що у будинку має бути створене ОСББ.
Сектор з питань внутрішньої політики з громадськими організаціями та ЗМІ
ЯК ЗАХИСТИТИ СВОЇ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ ВІД КІБЕРЗЛОЧИНЦІВ: ДИВІТЬСЯ ЧЕРГОВУ СЕРІЮ ПРОЄКТУ «КІБЕРБЕЗПЕКА.UA»
Фахівці з кібербезпеки надали рекомендації, які допоможуть вберегти особисті дані, а також знизити ризики потрапляння …Читати даліЧОРТКІВСЬКА МОЛОДІЖНА РАДА ТА ЧЕРВОНИЙ ХРЕСТ ОРГАНІЗУВАЛИ ТОЛОКУ
Оновлений склад Чортківської молодіжної ради продовжує приємно дивувати. «Молодіжка» зараз активна на багатьох фронтах, …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ЗУСТРІВСЯ ІЗ ЖИТЕЛЯМИ СЕЛА БІЛА
Міський голова Чорткова Володимир Шматько разом із командою зустрілись із активними мешканцями села Біла …Читати даліНАД ЧИМ ПРАЦЮВАЛИ КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ?
КП «Міськсвітло»: • Прокладання, підключення електричної мережі (кабелів) для освітлення вул. Лесі Українки. • …Читати даліЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати далі