У міській раді проведуть конкурс на визначення виконавця з вивезення твердих побутових відходів
Таке рішення прийнято на черговому засіданні виконавчого комітету.
Проведення конкурсу заплановано на 28 серпня (15:00).
Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
– Реєстрація учасників конкурсу в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців.
– Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території міста.
– Наявність або можливість забезпечення матеріально-технічної бази на території міста, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення побутових відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.
– Досвід роботи на території України не менше 1-го року з надання послуги.
– Наявність працівників відповідної кваліфікації в кількості достатній для надання послуги з вивезення побутових відходів відповідно до вимог нормативних документів.
– Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.
– Відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України.
Конкурсні пропозиції приймаються до 28 серпня 2018 року включно до 12:00 за адресою: м. Чортків, вул. Т. Шевченка, 21, відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури міської ради.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
ПЕРЕТВОРИ СВОЮ ЛЮТЬ НА ЗБРОЮ: ДОЛУЧАЙСЯ ДО ОБ’ЄДНАНОЇ ШТУРМОВОЇ БРИГАДИ «ЛЮТЬ»
Об’єднана штурмова бригада «Лють» – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Її бійці – …Читати даліЯК ЗАХИСТИТИ СВОЇ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ ВІД КІБЕРЗЛОЧИНЦІВ: ДИВІТЬСЯ ЧЕРГОВУ СЕРІЮ ПРОЄКТУ «КІБЕРБЕЗПЕКА.UA»
Фахівці з кібербезпеки надали рекомендації, які допоможуть вберегти особисті дані, а також знизити ризики потрапляння …Читати даліЧОРТКІВСЬКА МОЛОДІЖНА РАДА ТА ЧЕРВОНИЙ ХРЕСТ ОРГАНІЗУВАЛИ ТОЛОКУ
Оновлений склад Чортківської молодіжної ради продовжує приємно дивувати. «Молодіжка» зараз активна на багатьох фронтах, …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ЗУСТРІВСЯ ІЗ ЖИТЕЛЯМИ СЕЛА БІЛА
Міський голова Чорткова Володимир Шматько разом із командою зустрілись із активними мешканцями села Біла …Читати даліНАД ЧИМ ПРАЦЮВАЛИ КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ?
КП «Міськсвітло»: • Прокладання, підключення електричної мережі (кабелів) для освітлення вул. Лесі Українки. • …Читати далі