У Чорткові відзначили День Конституції України
Я громадянка вільної країни,
У мене Конституція одна,
У ній записано, що у народу сила,
І Україна – унітарна й правова.
С. Грабовський червень 2017 р.
У концертній залі РБК ім. К. Рубчакової відбулись урочистості з нагоди Дня Конституції України.
Святкування традиційно розпочалось з внесення військовослужбовцями Державного прапору України до зали та виконанням Державного Гімну України.
На урочистому заході були присутні народний депутат України Олег Барна, представники міської, районної влади, військовослужбовці, громадськість.
Під час святкування з нагоди відзначення 22-ї річниці Дня Конституції України військові отримали відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції», також державні нагороди та почесні грамоти отримали кращі представники різних галузей, які досягли значних здобутків у професійній діяльності.
Відповідно до розпорядження Чортківського міського голови від 14 червня 2018 року № 155 – од «Про оголошення Подяки з нагоди Дня медичного працівника» за відважність і високий професіоналізм, патріотизм і силу духу, мужність й жертовність, надання на високому рівні медичної допомоги захисникам України у зоні військових дій на сході нашої держави та з нагоди Дня медичного працівника заступник міського Роман Тимофій оголосив подяки медичним працівникам, учасникам бойових дій в зоні антитерористичної операції.
Звертаючись до присутніх, Роман Тимофій подякував учасникам АТО й усім офіцерам, солдатам, які захищали свободу та незалежність України.
«Конституція України акумулювала в собі кращі здобутки світового політикуму. І звісно, ми прагнемо, щоб задекларовані в ній права були не просто прописані на папері, а реально виконувались у житті. Щоб кожен громадянин відчував себе захищеним та впевнено дивився у майбутнє», – зазначив Роман Тимофій.
Потішили присутніх своїми артистичними талантами солісти та вихованці РБК ім. К. Рубчакової, учні Чортківської міської музичної школи, з показом нових колекцій виступили юні вихованці модельної студії «Монруа», а також творчі колективи Чортківського району.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі