Представники польських ЗМІ відвідали Чортків
У рамках прес-туру Тернопільщиною, що проходив з 22 по 24 червня 2018 р., журналісти з Республіки Польща відвідали наше старовинне місто Чортків.
Польські журналісти мали змогу поспілкуватись з міським головою Володимиром Шматьком та представниками управління культури, релігії та туризму міської ради.
Також для іноземних журналістів проведено екскурсію історичною частиною Чорткова, зокрема, вони відвідали костел святого Станіслава, який їх приємно вразив своєю архітектурою, побували у замку Гольських.
У підсумку, представники мас-медіа з Польщі були задоволені оглядом нашого мальовничого міста та позитивними емоціями від спілкування з нашими краянами.
По завершенні зустрічі міська влада й представники польських ЗМІ обмінялись пам’ятними подарунками.
Супроводжував журналістів радник голови ОДА з питань туризму у Тернопільській обласній державній адміністрації Назар Яворський.
Володимир Шматько:
«Місто Чортків, окрім прекрасних краєвидів, історико-архітектурних пам’яток має надзвичайно цікаву історію! Ми з вами (поляками) маємо в чомусь спільну історію, адже свого часу місто розвивалось під впливом культур декількох націй і польської, у тому числі.
Тривалий час ми не достатньо розповідали про Чортків, як туристично-привабливе місто. Зараз ми активно працюємо в цьому напрямку.
У міській раді створено управління культури, релігії та туризму, яке займається удосконаленням туристичної інфраструктури, розвитком ринкових відносин у сфері туризму та конкуренції на ринку туристичних послуг, проводить багато заходів, фестивалів задля якомога більшої популяризації нашого міста.
Також, завдячуючи нашій з вами співпраці, а саме правдивому та об’єктивному висвітленню інформації, про Чортків дізнається набагато більше жителів Польщі».
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організацзіями та ЗМІ
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі