Медичне обладнання – за благодійні кошти
За ініціативи Центра соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Чортківської міської ради проведено благодійну акцію “Дорогою добра і милосердя”.
Спільними зусиллями у підсумку проведення акції “Дорогою добра і милосердя” було зібрано 17 тис. 039 грн.
На ці кошти закупили необхідне медичне обладнання для дитячого відділення Чортківської ЦРКЛ, а саме: пульсоксиметр Biomed, відсмоктувач Biomed, небулайзер LD-210 С та інші необхідні прилади.
Директор Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Чортківської міської ради Руслан Пліщук передав медичне обладнання завідувачу дитячого відділення Чортківської ЦРКЛ Наталії Гладкій.
Збір коштів для придбання цих медичних приладів проходив з 16 по 29 квітня п. р. Зокрема, в закладах освіти, культури, торгівлі, а також під час проведення різноманітних масових заходів були встановлені скриньки для грошей.
У рамках цієї акції також відбувся благодійний концерт в приміщенні Чортківської музичної школи за участі її викладачів та вихованців.
До акції долучився і Чортківський районний комунальний будинок культури ім.К.Рубчакової.
Проведення такої акції, вкотре показало бажання і готовність жителів нашого міста допомагати. Такі заходи об’єднують людей, наповнюють їх серця добротою та турботою про інших.
Організатори благодійної акції висловлюють слова глибокої вдячності усім, хто долучився до цієї важливої благородної справи – допомоги дітям задля їх здоров’я і щастя.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі