1 червня – Міжнародний день захисту дітей
Дорогі маленькі жителі міста Чорткова! Шановні батьки, вчителі, вихователі, всі ті, хто своє життя віддає дітям!
Вітаю усіх вас з Міжнародним днем захисту дітей!
Діти – наш найдорожчий скарб, наше майбутнє. Тому святий обов’язок дорослих, влади, громадськості, школи зробити все можливе, щоб наші діти були зігріті теплом і любов’ю, підростали фізично та духовно здоровими, щасливими, талановитими і неодмінно стали гордістю не лише рідного Чорткова, а й України в цілому.
Щиро дякую всім, хто своєю працею, громадською діяльністю сприяє становленню юного покоління. Тим, хто вкладає душу і розум у дітей – навчає, лікує їх, розвиває їхні творчі здібності, готує до дорослого життя. Особлива вдячність людям, які піклуються про дітей, що залишилися без батьківської опіки, і найбільше потребують тепла і любові.
У цей день, звертаючись до вас, дорогі хлопчики та дівчатка, щиро бажаю вам щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, мирного неба над головою, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!
Ви – наше майбутнє і надія на краще. Нехай вас оберігає Господь!
Принагідно, сьогодні 1 червня у Міжнародний день захисту дітей щиро запрошую дітей та їх батьків на святкові заходи, що відбудуться на центральній площі Чорткова.
Організаційний комітет міської ради підготував яскраву й видовищну програму для наших найменших жителів міста. Це і безкоштовні аніматори, атракціони, морозиво, а також концертні номери, спортивні змагання та інші розваги.
Чекаємо на вас! Зі святом!
З повагою
міський голова Володимир ШМАТЬКО
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі