№ 133 – од Про скликання позачергової тридцять восьмої сесії Чортківської міської ради VІІ скликання
ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
_________________________________________________________
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ЧОРТКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ
від 17 травня 2018 року м. Чортків № 133 – од
Про скликання позачергової тридцять восьмої сесії
Чортківської міської ради VІІ скликання
Керуючись пунктом 8 статті 42 та пунктом 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1.Скликати позачергову тридцять восьму сесію Чортківської міської ради VІІ скликання 18 травня 2018 року о 12 –ій годині в залі засідань міської ради.
2.На розгляд позачергової тридцять восьмої сесії Чортківської міської ради VІІ скликання винести таке питання:
1)Про надання дозволу Чортківському комбінату комунальних підприємств на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) площею 0,3932 га в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови , які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку) по вул. Олеся Гончара,21 в м. Чорткові.
3.Внести зміни в Розпорядження міського голови від 11 травня 2018 року № 125-од «Про скликання тридцять восьмої сесії Чортківської міської ради VІІ скликання», а саме: пункт 1 викласти в наступній редакції « Скликати тридцять дев’яту сесію Чортківської міської ради VІІ скликання 24 травня 2018 року о 10 год. в залі засідань міської ради».
- На сесію запросити депутатів Тернопільської обласної ради від міста, заступників міського голови, керівників виконавчих органів міської ради, засоби масової інформації, керівників комунальних підприємств.
- Дане розпорядження опублікувати на офіційному сайті Чортківської міської ради та розмістити на інформаційній дошці оголошень «Вісник міської ради».
6.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Міський голова Володимир ШМАТЬКО
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі