Інформує Чортківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області
Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» визначено, що для забезпечення відновлення здоров’я застраховані особи мають право на лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду.
Відновлення працездатності та швидке повернення застрахованої особи до роботи – першочергові завдання, що вирішуються Фондом. Медична реабілітація призначається пацієнтам після закінчення гострого періоду захворювання в разі наявності обмежень життєдіяльності та виконання трудової діяльності і спрямована на відновлення здоров’я працюючої особи та повернення її до суспільно-корисної праці.
Працівники після видужання можуть отримати послуги з відновлювального лікування, зокрема, путівки, придбані за кошти Фонду, безпосередньо із стаціонару лікувально-профілактичного закладу.
Тепер в дії принципово новий механізм забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм. А саме, застрахована особа направляється до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу за її вибором відповідно до медичних показань визначеного профілю медичної реабілітації за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарської-консультативної комісії (далі – ЛКК) закладу охорони здоров’я, де перебуває зазначена особа на лікуванні.
Суттєву роз‘яснювальну роботу в цьому напрямку провели працівники Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області. Співпраця із закладами охорони здоров‘я в цьому напрямку допомагає швидше інформувати людей та відновлювати їм працездатність, активніше повертати застраховану особу після лікування до роботи. Докладаємо усіх зусиль, аби людина не стала інвалідом на все життя, оздоровилась, змогла хоч частково відновити свою працездатність.
Таким правом за перший квартал 2018 року Чортківським відділенням УВДФССУ в області забезпечено реабілітаційним лікуванням 13 застрахованих осіб на суму понад 187 тисяч гривень.
Також з початку року двоє потерпілих, що отримали травму від нещасного випадку на виробництві, оздоровились в санаторно-курортних закладах. Задоволені лікуванням у санаторії «Алмаз» – О.Коцюк та у санаторії «Конвалія» – О.Островерха. Після повернення з санаторного лікування, наші підопічні виявили бажання ще раз поїхати в ті ж санаторії, адже і процедури, і сервіс їм підійшов, лікування дало свої результати.
Забезпечено медикаментами та виробами медичного призначення особу з інвалідністю 1 – А групи на суму понад 23 тисячі гривень.
Так, якщо травмі чи хворобі не вдалося запобігти, в першу чергу стараємось профінансувати послуги з максимальної реабілітації для того, аби повернути і застрахованих осіб, і потерпілих на виробництві якнайшвидше до активного життя.
А.Клим, головний спеціаліст з медичної реабілітації та соціальних послуг Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі