Почесному жителю Чорткова – 85 років!
Сьогодні, 23 березня почесному громадянину міста Чорткова Юхиму Фотійовичу Макотерському виповнилося 85 років.
Привітати ювіляра завітав секретар міської ради Ярослав Дзиндра.
У свої 85 років Юхим Фотійович – відмінник освіти України , краєзнавець, активний громадський діяч, депутат 8 скликань Чортківської міської ради (а це 26 років депутатської діяльності!), рекордсмен Книги Реєстрації Рекордів України у номінації «Людські досягнення» за максимальний термін безперервного обрання в депутати міськради, «Почесний громадянин міста Чорткова», член НСКУ, автор багатьох книжок на історичну тематику, друкується у місцевій, обласній, Всеукраїнській пресі та українській газеті «Час і події» (Чикаго, США), дипломант нагороди «Звитяга-2017».
Юхим Макотерський народився на Лановеччині. У 1958 році закінчив Львівський сільськогосподарський інститут, після інституту по направленню приїхав у Чортків. Працював інженером-механіком на ремзаводі 3 роки, опісля був директором обласної автошколи.
У вітальному слові Ярослав Дзинра зазначив:
«Для нашого міста Ви, шановний Юхиме Фотієвичу, визначна особистість!
За багато років Вашої активної участі у політичному і культурному житті міста, краєзнавчої діяльності Ви зробили надзвичайно багато для дослідження історії Чорткова.
Від імені міського голови Володимира Шматька, виконавчого комітету, депутатського корпусу й від мене особисто прийміть найщиріші поздоровлення і найкращі побажання!
Бажаємо Вам міцного здоров’я на многії літа, благополуччя, творчої наснаги на благо чортківської громади!»
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі