Графік засідань постійних комісій міської ради перед проведенням 109– ої сесії Чортківської міської ради VІІІ скликання 25 лютого 2025 року
Графік
засідань постійних комісій міської ради перед проведенням 109– ої
сесії Чортківської міської ради VІІІ скликання 25 лютого 2025 року
Комісія з питань депутатської етики та законності
18 лютого 2025 року о 14.30 год
Комісія з питань розвитку освіти, культури, охорони здоров’я та соціальних питань
18 лютого 2025 року о 15.30 год
Комісія з питань розвитку інфраструктури громади та комунального господарства
18 лютого 2025 року о 16 год
Комісія з питань містобудування, земельних відносин, екології
19 лютого 2025року 15.30 год.
Комісія з питань бюджету та економічного розвитку
20 лютого 2025 року о 15 год.
Погоджувальна рада -21 лютого 2025року на 11 год
Засідання комісій відбудуться в каб. № 6 або в сесійній залі міської ради .
Секретар міської ради Я. Дзиндра
УНІВЕРСИТЕТ СРІБНОГО ВІКУ В ЧОРТКОВІ: ІСТОРІЯ УСПІХУ ТА РОЗВИТКУ
1 березня 2023 року у Чорткові на базі Палацу дітей та юнацтва офіційно розпочав …Читати даліЧЕРГОВА ДОПОМОГА ЗСУ: ДВА FPV-ДРОНИ ДЛЯ НАШОГО ЗАХИСНИКА!
Звітуємо про ще один внесок у нашу спільну боротьбу! Завдяки донатам колективу Чортківської міської …Читати даліЗАПРОШУЄМО НА ПЕРЕГЛЯД ФІЛЬМУ «БУЧА»
24 лютого відбудеться перегляд фільму «БУЧА». Час: 16:30 Місце: Культурно-інтеграційний центр Чорткова Вхід вільний …Читати даліКОМУНАЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ТРАНСПОРТ ЧОРТКОВА ЗУПИНЯТИМЕТЬСЯ НА ХВИЛИНУ МОВЧАННЯ. ЗУПИНИ СВОЄ АВТО І ТИ!
Відповідно до розпорядження Чортківського міського голови Володимира Шматька, відтепер у Чорткові комунальний громадський транспорт, …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЧОРТКІВ’ЯНИНУ ФІРМАНЮКУ МИКОЛІ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/242254 , авторизуватись та натиснути …Читати далі