Цікавлять професії медицини? Навчайся!
Звернись у службу зайнятості Тернопільщини! На підставі ваучера на оплату навчання, що видають у Чортківській філії Тернопільського обласного центру зайнятості певним категоріям громадян, які не зареєстровані як безробітні і мають професійно-технічну чи вищу освіту можна пройти навчання за спеціальностями: ➢ «Медицина», ➢ «Медична психологія», ➢ «Фармація, промислова фармація», ➢ «Медсестринство», ➢ «Технології медичної діагностики та лікування» ➢ «Терапія та реабілітація» чи освоїти робітничі професії: • молодша медична сестра (молодший медичний брат) з догляду за хворими, • екстрений медичний технік. Фінансування за ваучером – до 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. З 01.01.2024 – 30 280 грн. При його підвищенні, збільшується й розмір наданих за ваучером коштів. Навчання проходить у закладах освіти як Тернопільщини, так і України. Безробітні безоплатно за спрямуванням місцевих підрозділів Тернопільського обласного центру зайнятості центрах професійно-технічної освіти (ЦПТО) Державної служби зайнятості можуть здобути професію: • молодша медична сестра (молодший медичний брат) з догляду за хворими. У рамках експериментального проєкту ці професії можуть безоплатно здобути також зайняті та незайняті (не зареєстровані як безробітні) учасники бойових дій і особи з інвалідністю внаслідок війни. Тривалість курсів – 3-6 місяців. Форма навчання – онлайн, денна або змішана. ЦПТО – це сучасні заклади освіти європейського рівня, які здійснюють курсову та індивідуальну профпідготовку. У разі потреби є місця для проживання. Нові знання – нові можливості! За більш детальною інформацією зверніться у Чортківську філію Тернопільського обласного центру зайнятості за адресою вул. Хичія Івана, 1, м. Чортків, Тернопільська обл., в Telegram: t.me/chor_tr або за тел.: (0352) 40 58 54
Безоплатна освіта для партнерок українських військовослужбовців та ветеранів
Projector Foundation оголошує набір на безоплатне онлайн-навчання у сфері креативних та IT індустрій. Це продовження проєкту, …Читати даліБІЛЬШЕ ТРЬОХ ДЕСЯТКІВ ВАКАНСІЙ У ЧОРТКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ
Чортківська філія Тернопільського обласного центру зайнятості надала перелік актуальних вакансій у Чортківській громаді станом …Читати даліВІДТЕПЕР ПІД ЧАС ПРИЙОМУ У СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ МОЖНА ЗДАТИ АНАЛІЗИ
Відтепер у пацієнтів Центру первинної медико-санітарної допомоги Чортківської міської ради є можливість здавати аналізибезпосередньо …Читати даліНАД ЧИМ ПРАЦЮВАЛИ КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ?
КП «Ритуальна служба»: • Вивезення сміття з кладовищ Чорткова та сіл громади. • Скошували …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ЗУСТРІВСЯ ІЗ ЖИТЕЛЯМИ СЕЛА ПЕРЕХОДИ
Міський голова Чорткова Володимир Шматько разом із командою зустрілись із активними мешканцями села Переходи. …Читати далі