МІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні об’єкти, що функціонують на території Чортківської громади. Також до Чорткова завітав народний депутат Володимир Гевко заступник голови Тернопільської ОДА Віктор Устенко.
Спершу Оксана Жолнович побувала у «Домі милосердя», що діє при Бучацькій єпархії УГКЦ, далі – Центр життєстійкості, який функціонує на базі «Карітас Чортків». Даний проєкт реалізується Міністерством соціальної політики і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Олени Зеленської.
Також міністерка детально оглянула роботу Чортківського міського комунального центру «Дорога в життя», де щоденно проходять реабілітацію більше двох десятків дітей з інвалідністю. Водночас Володимир Шматько розповів про плани розширення центру – у стадії ремонту ще одне приміщення, де реабілітаційні послуги отримуватимуть повнолітні люди з інвалідністю.
![🗣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfb/1/16/1f5e3.png)
Також міністерка соціальної політики була вражена нещодавно відкритим соціально-житловим комплексом «Чортків єднає», де smart-квартири отримала майже сотня людей зі сходу та півдня України. Міський голова Володимир Шматько розповів про те, що на реалізацію задуму вдалось залучити відразу три міжнародні проєкти: у рамках одного ремонтували та обладнували будівлю, котельню, харчоблок; у рамках другого – відкрили Центр соціального обслуговування, де роботу знайшло четверо людей з числа ВПО (які проживають у тій же будівлі) та надають послуги за соціальними цінами (ремонт взуття, швейна майстерня, перукарня); у рамках третього – виграли грант на сонячні панелі потужністю 50 кВт (з акумуляторами на 122 кВт*год), що дозволять частково заживити електроенергією будівлю у випадку знеструмлень.
На завершення делегація зустрілась та поспілкувалась із дітьми із Голої Пристані, що зараз відпочивають у Чорткові, та поклала квіти до інсталяції в пам’ять про загиблих на російсько-українській війні Героїв Чортківської громади…
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/452659869_897898045717169_2559462138823478363_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=bSvI43nv68UQ7kNvgHTfcbM&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AYDnwC1siDAOOHkad4RzvCTIkzPmkwQVer8CXbM8Q6b_wQ&oe=66A541C1)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/452200465_897897509050556_7409017141530988487_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=sdj_lvLxhYQQ7kNvgHLMYx2&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AYAIF_nQFLHXpniiWFfqbRrwrSPtlYnQnGuOCzgwv9Szkg&oe=66A558FF)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/452081563_897897495717224_1420857288281947587_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=77PnM6SMQjcQ7kNvgEMUaRK&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AYBP4HvsOWD1pW2D8pgdLX5jpVcGNIosrldvxw547fzXHQ&oe=66A55702)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/452416460_897897589050548_5088274471264138215_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=mJ6MqSvyhocQ7kNvgGSFCik&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AYCuZf9onNI8tpRL0naHAqJswx9Tnw0DkGPJLh7XwezBEA&oe=66A5675B)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/452315780_897897609050546_9184249621122156989_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=KYi_oIB-VIwQ7kNvgEJTIt0&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AYADFWclg8IwvRf_IRo2MKDldWJf6S6S-wn_y3KtiRx_ZA&oe=66A5444B)
Останні новини
ПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліЧОРТКІВ’ЯНИН ВЛАДИСЛАВ НІКОЛАЙЧУК РАЗОМ ІЗ ЗБІРНОЮ УКРАЇНИ З БАСКЕТБОЛУ U20 СТАЛИ СРІБНИМИ ПРИЗЕРАМИ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ
Завершився Чемпіонат Європи з баскетболу U-20, де збірна України напрочуд вдало виступила, виборовши срібні …Читати даліУ ЧОРТКОВІ ЩЕ ОДНІЙ БАГАТОПОВЕРХІВЦІ ОБЛАДНАЛИ ЗАКРИТИЙ СМІТТЄВИЙ МАЙДАНЧИК
Продовжуємо наводити лад із чистотою та наданням послуг зі збору/вивезення твердих побутових відходів у …Читати даліДО ЧОРТКОВА НА ВІДПОЧИНОК ПРИЇХАЛИ ДІТИ З МІСТА-ПОБРАТИМА ГОЛА ПРИСТАНЬ, ЯКЕ ЗАРАЗ ОКУПОВАНЕ
На запрошення керівництва Чортківської міської ради до нашого міста на відпочинок приїхали 23 дітей …Читати даліНАД ЧИМ ПРАЦЮВАЛИ КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОТЯГОМ МИНУЛОГО ТИЖНЯ?
КП «Міськсвітло»: • Підключення генератора у Чортківському ліцеї №7. • Демонтаж залізобетонної опори по …Читати далі