Чортків online

ЧОРТКІВ’ЯНИН ВЛАДИСЛАВ НІКОЛАЙЧУК РАЗОМ ІЗ ЗБІРНОЮ УКРАЇНИ З БАСКЕТБОЛУ U20 СТАЛИ СРІБНИМИ ПРИЗЕРАМИ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

Завершився Чемпіонат Європи з баскетболу U-20, де збірна України напрочуд вдало виступила, виборовши срібні нагороди. Впевнено вів команду до медалей капітан Владислав Ніколайчук – чортків’янин, який розпочинав свій спортивний шлях у рідному місті.
У фіналі українці поступились господарям змагань – збірній Румунії із рахунком 58:80. Наш чортківський баскетболіст набрав для команди 8 очок.
До слова, здобувши срібні нагороди Чемпіонату Європи у дивізіоні В, наша збірна вийшла в еліту європейського баскетболу – дивізіон А!
Нагадаємо, Владислав – вихованець БК «Кристал-Чортків», перший тренер – Іван Плекан. Зараз хлопець грає у Нідерландах за клуб Maastricht Rebels.