НАД ЧИМ ПРАЦЮВАЛИ КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОТЯГОМ МИНУЛОГО ТИЖНЯ?
![💦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1/16/1f4a6.png)
• Бригада АВР з водопостачання минулого тижня ліквідувала прориви мережі водопостачання за адресами: вул. Садова у с. Біла, вул. Залізнична, 117, вул. Кн. В.Великого (Чортківський ліцей № 5), вул. Мельничука, 11 та в смт Заводське по вул. Лісова. По вул. Ст.Бандери, 85, демонтували стару водозабірну колонку, вичистили колодязь та встановили люк.
• Бригада з водопостачання виконувала планові роботи на території водозабору «Вавріново», модернізувавши електрообладнання та провели сервісні роботи на свердловинах. Також змінили розташування обладнання датчика тиску по вул. Носса, 2 (в приміщенні спортивної школи).
• Бригада з водовідведення працювала в звичному режимі (викачка септиків, ліквідування закупорювань). Здійснили виїзди по вул. Білецька, вул. Вокзальна, вул. Кн. В.Великого, вул. Ст.Бандери та ін. По вул. Пігути було усунуто провалля в дорожньому покритті над мережею водовідведення.
• Абонентський відділ в штатному режимі надає послуги абонентам комунального підприємства (договори, повірка лічильників, перепломбування, робота з боржниками).
• Відділ збуту нагадує абонентам КП «Чортківське ВУВКГ» про необхідність повірки лічильників старших 4-х років (заміна лічильника за потреби) та відновлення договорів. Окрім того, просить споживачів про своєчасну оплату за надані послуги.
![💡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3c/1/16/1f4a1.png)
• Риття траншеї під кабель для вуличного освітлення вул. Лесі Українки.
• Ремонт мережі вуличного освітлення по вул. Копичинецька, Шевченка.
• Ремонт ліхтарів вуличного освітлення.
• Підрядні роботи.
• Профілактика камер відеонагляду.
![🛠](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb9/1/16/1f6e0.png)
• Вокзальна, 10; Кн. В.Великого, 4А; Незалежності, 70; Коновальця, 1 – чистка каналізації.
• Лепкого, 9; Коновальця, 7; Вокзальна 10 – ремонт коридорного освітлення.
• Коновальця, 7 – ремонт електричних щитків.
• Коновальця, 1 – розбивання стін, заміна водяного стояка з підвалу до 5 поверху, замуровування і штукатурка стін.
• Горбачевського, 6 – виготовлення і встановлення лавки.
• Незалежності, 67 – мурування колодязя.
• Шевченка, 39, 62, 84; Лепкого, 3 – перевірка-чистка димових вентиляційних каналів.
• Січинського, 11А; Горбачевського, 6 – косіння трав на прибудинкових територіях.
• Прибирання прибудинкових територій.
![🚧](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc4/1/16/1f6a7.png)
• Обприскували тротуар від трави по вул. Лепкого, вул. Копичинецька, вул. Січинського, вул. Кн. В.Великого.
• Здійснили чистку бруківки по вул. Ст.Бандери.
• Скошували траву мотокосою та газонокосаркою по території громади.
• Провели благоустрій автобусних зупинок (миття скляних зупинок).
• Обрізали відцвілі троянди на клумбах, обсапували троянди.
• Поливали квіти на стовпах по вул. Ст.Бандери.
• Підмітали, прибирали, збирали та вивозили сміття з вулиць Чорткова.
• Прибирали біля пам’ятників та автобусних зупинок.
![🎄](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7/1/16/1f384.png)
• Прибирання спортивних майданчиків на стадіоні «Харчовик» та по вул. Січинського.
• Прибирання парку ім. І. Франка та відпочинкової зони біля ГЕС, парку Моклеків.
• Санітарна обрізка дерев, кущів у парку ім. І. Франка, стадіоні «Харчовик», парку Моклеків та інших локаціях, згідно з актами обстежень.
Останні новини
ІЗ 1 СЕРПНЯ У КОМУНАЛЬНОМУ ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ НЕ ПРИЙМАТИМУТЬ ГОТІВКУ
Із 1 серпня у комунальному громадському транспорті Чорткова запрацює ВИКЛЮЧНО безготівкова форма оплати. Готівку …Читати даліУ ЧОРТКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ЗА НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ ВИПЛАЧУЮТЬ 10 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ
У 2024 році Чортківська міська рада, попри надскладний фінансовий рік, виплачує по 10 тис. …Читати даліТАНЦЮРИСТИ ІЗ ЧОРТКОВА ЗДОБУЛИ МЕДАЛІ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ
Команда ProSvit – юні вихованиці чортківського танцювального клубу Real Dance Studio, під керівництвом Світлани …Читати даліСЬОГОДНІ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
Сьогодні, у День Хрещення Київської Русі, ми відзначаємо День Української Державності – свято, символічне …Читати даліЧОРТКІВСЬКА ГРОМАДА ЗІБРАЛА 600 ТИС. ГРИВЕНЬ НА РЕБ ДЛЯ 42 БРИГАДИ
БО БФ “Покрова Чортків” долучився до ініціативи організації Save Ukraine Now – SUN, а …Читати далі