ДОГОВОРИ НА ВИВЕЗЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ ПОВИННІ МАТИ ВСІ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів на вивезення сміття. При цьому відходи вивозять або у загальні контейнери, які поки що є у місті, або ж залишають сміття поблизу вуличних урн. Такі випадки неодноразово фіксували камери відеоспостереження міста.
У зв’язку з цим муніципальна інспекція міської ради разом із поліцейським офіцером громади та контролером КП «Чортківський ККП» черговий раз обходили підприємців, закликаючи укласти договори на вивезення сміття.
Підприємці, які не мають укладених договорів та здійснюють свою діяльність у Чортківській громаді, повинні звернутись до КП «Чортківський ККП» за адресою вул. Заводська, 2, (тел. 096 922 48 11) та оформити договори.



Останні новини
ПОЛІЦІЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ!
❕Нагадуємо, вступив у дію Закон України «Про забезпечення участі цивільних осіб у захисті України» щодо …Читати даліНОВИЙ КУБ ІЗ ПОРТРЕТАМИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ…
На площі Героїв Євромайдану, на жаль, встановили черговий куб із портретами загиблих на російсько-українській …Читати даліЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЬ ДО СПІЛЬНОЇ МОЛИТВИ ЗА УПОКІЙ ДУШІ ГЕРОЯ ПІДСАДНОГО АНДРІЯ
Поминальна служба Божа відбудеться у суботу, 15 березня, о 9 год. у церкві святого …Читати даліТРИ ЧЕРГОВІ ДРОНИ ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ!
Коли громада об’єднується – з’являється результат Завдяки спільним зусиллям колективу Чортківської міської ради, благодійного …Читати даліВІТАЄМО НАШИХ СПОРТСМЕНІВ ІЗ ГІДНИМ ВИСТУПОМ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ!
З 3 по 10 березня відбувся Чемпіонат України з класичного жиму штанги лежачи серед …Читати далі