ЧОРТКІВСЬКА «ПЕРВИНКА» ОТРИМАЛА НОВОГО ДИРЕКТОРА
Міський голова Чорткова Володимир Шматько представив колективу Чортківського центру первинної медико-санітарної допомоги нового директора медичної установи – Тетяну Овсинську. Із нею підписали контракт терміном на 1 рік. До цього Тетяна Олегівна працювала заступницею директора Чортківської центральної міської лікарні.
Спершу голова громади подякував за роботу багаторічному очільнику чортківської «первинки» Ярославу Ратушняку: «Мені було комфортно із вами працювати. Результатом співпраці задоволений, але наступає момент, коли ми повинні рухатись ще швидше та вибудовувати нову стратегію. Ви робили свою роботу якнайкраще, особливо у такий важкий час реформ». Зазначимо, що Ярослав Петрович залишиться працювати у медичній сфері – у Чортківській центральній міській лікарні.
Представляючи нового директора закладу, міський голова зауважив, що напередодні призначення окреслив Тетяні Овсинській ключові завдання, котрі стоятимуть перед нею: «Свою позицію озвучив чітко, буду сподіватись, що колектив підтримає наше спільне бачення роботи. Головне завдання – покращення співпраці з лікарнями. Щоб «первинка» більше працювала із державними закладами охорони здоров’я, а не з приватними лабораторіями чи кабінетами. Ми повинні розвивати безплатну медицину для людей, робити її ще більш доступною, за що НСЗУ оплачуватиме кошти і «первинці», і лікарні».
Новопризначена очільниця Чортківського ЦПМСД теж звернулась до Ярослава Ратушняка та нового колективу: «Ярослав Петрович – мій перший наставник. Завдячую у першу чергу йому, що я доросла до цієї посади, а також формування такого потужного колективу. Щодо наших планів – будемо розвиватись, покращувати умови як для медиків, так і пацієнтів, щоб у кожному кутку нашої громади люди відчували присутність і підтримку сімейних лікарів. Підвищимо націленість на профілактичні заходи, адже попередити захворювання це завжди легше, ніж лікувати запущені захворювання. Окремо розвиватимемо нашу власну лабораторну діагностику. Я відкрита до обговорення будь-якого питання, тож маю великі сподівання, що у нас спільно все вдасться».
Останні новини
ЧОРТКІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1915 ВІДЗНАЧИЛА 57-ЛІТТЯ
Чортківська військова частина А1915 сьогодні, 18 липня, відзначає 57 річницю з моменту заснування. Урочистий …Читати даліУВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!
Відповідно до листа Івано-Франківської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення інформуємо, що на РТС …Читати даліКАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ ЛІКАРНЮ ВІДВІДАЛО КЕРІВНИЦТВО МОЗ ТА НСЗУ
Сьогодні, 17 липня, Чортківська центральна міська лікарня з робочим візитом відвідали заступник міністра охорони …Читати далі