ДО ЧОРТКОВА ЗАДЛЯ ОБМІНУ ДОСВІДОМ ПРИЇХАЛИ ПРЕДСТАВНИКИ ГРОМАД ІЗ П’ЯТИ ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ
Сьогодні протягом дня у Чорткові гостювали представники громад з Одещини, Волині, Сумщини, Чернігівщини, Буковини та Дніпропетровщини, щоб ознайомитись із досягненнями нашої громади у сферах благоустрою, інфраструктури, медицини, проектною та грантовою роботою тощо.
Ця навчальна поїздка для наших гостей була організована Агенцією відновлення та розвитку, яка за підтримки UNDP в Україні та KPMG Ukraine реалізує проєкт із розробки планів відновлення та розвитку, а також допомагає залучати громадськість до цієї роботи у згаданих громадах.
У Чорткові були представники шести громади: Куяльницької (Одеська обл.), Нововолинської (Волинська обл.), Охтирської (Сумська обл.), Хмелівської (Сумська обл.), Прилуцької (Чернігівська обл.), Чернеччинської (Дніпропетровська обл.) та Вижницької (Чернівецька обл.). Під час зустрічі міський голова Чорткова Володимир Шматько розповів про ключові досягнення його команди, особливості роботи у час повномасштабної війни, успішні кейси та проекти, які вдалось втілити у такий складний час.
Директор КП «Агенція місцевого економічного розвитку» Олександр Карпенко презентував проект «Сонячний Чортків», що передбачає встановлення дахових та наземних сонячних станцій задля потреб критичної інфраструктури громади та підвищення енергонезалежності важливих комунальних закладів.
Потім делегація вирушила на ряд об’єктів. Зокрема, гості побачили модернізовані Чортківські ліцеї №5 та №7, відреставровані каналізаційні очисні споруди Чорткова, взяли участь у відкритті нового педіатричного відділення у Чортківській центральній міській лікарні та оглянули завершальний етап будівництва смарт-квартир для українців із півночі, сходу та півдня України, які, тікаючи від війни, знайшли прихисток у нашій громаді (проект реалізовується за кошти міжнародних донорів).
Останні новини
КАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ ЛІКАРНЮ ВІДВІДАЛО КЕРІВНИЦТВО МОЗ ТА НСЗУ
Сьогодні, 17 липня, Чортківська центральна міська лікарня з робочим візитом відвідали заступник міністра охорони …Читати даліЧОРТКІВСЬКА ГРОМАДА ТИМЧАСОВО ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД КОСІННЯ ТРАВИ ЧЕРЕЗ АНОМАЛЬНУ СПЕКУ
Це стосується більшості парків, скверів та інших зелених зон громади. Водночас закликаємо представників багатоквартирних …Читати даліНАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати далі