ВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ЗУСТРІВСЯ ІЗ СТАРШОКЛАСНИКАМИ ЧОРТКОВА
Міський голова Чорткова Володимир Шматько сьогодні, 28 лютого, протягом дня зустрівся із старшокласниками усіх гімназій та ліцеїв міста, щоб розповісти про намір створити дієву та активну молодіжну раду, котра була би справді рушійною силою позитивних змін у Чорткові.
«Із кожної школи громади повинні бути представники, які згодом стануть депутатами Чортківської молодіжної ради. Ми разом із вами будемо планувати і змінювати ті речі, які хочете ви, бо саме вам тут жити завтра. Це для того, щоб у молоді був інструмент впливу на ухвалення рішень, щоб ви були почуті, щоб ви розуміли, що таке бюджет, звідки беруться кошти, на що витрачаються і так далі», – говорив Володимир Шматько.
Голова громади, користуючись можливістю поспілкуватись із молоддю, запитував, хто яку планує обрати професію, чи планують діти залишатись та працювати в Україні, чи готові разом змінювати Чортків і громаду на краще.
Володимир Шматько також розповів старшокласникам про виграний командою Чортківської міської ради черговий грант для розвитку міста. Інтеграційно-культурний центр для молоді облаштують у приміщенні колишньої бібліотеки для дорослих по вул. Ст. Бандери. Ремонти відбуваються у рамках виграного гранту в розмірі 100 тисяч доларів (3,8 млн грн) від благодійного фонду «Рокада» та Агенства ООН у справах біженців.
В інтеграційно-культурному центрі передбачається:
основний простір зі сценою для кіно- та літературних вечорів;
комунікаційна зона;
бібліотека;
студія звукозапису;
фотостудія;
комп’ютерний простір;
Всі ремонтні роботи будуть виконані з дотриманням вимог інклюзивності.
Ми шукаємо активних, відкритих до співпраці молодих людей, котрі хочуть бути дотичними до позитивних змін у нашій громаді! Чекаємо вас!
Останні новини
ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА ЗНО/НМТ МАЙБУТНІМ ВСТУПНИКАМ НЕОБХІДНО МАТИ ПАСПОРТ
Для реєстрації на національний мультипредметний тест, що розпочнеться 6 березня, випускникам шкіл та випускникам …Читати даліЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЬ ДО СПІЛЬНОЇ МОЛИТВИ ЗА УПОКІЙ ДУШІ ГЕРОЯ МЯКОВСЬКОГО ВІТАЛІЯ
Поминальна служба Божа відбудеться у суботу, 8 лютого, о 9 год. у церкві святої …Читати даліЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ НА ШЛЯХУ ДО ПЕРЕХОДУ НА СОНЯЧНУ ЕНЕРГІЮ: НОВІ СТАНЦІЇ ВЖЕ ПРАЦЮЮТЬ, ПОПЕРЕДУ – ЩЕ МАСШТАБНІШІ ПРОЄКТИ
Проєктна та грантова робота Чортківської міської ради та КП «Агенція місцевого економічного розвитку» продовжує …Читати даліБЕЗПЕКА ПЕРЕДУСІМ: У МІСЬКІЙ РАДІ ПРОВЕЛИ ІНСТРУКТАЖ З ПОЖЕЖНОЇ ТА МІННОЇ БЕЗПЕКИ
Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Віталій Фик провів інструктаж з …Читати даліЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ВДРУГЕ ОТРИМАЛА ДЕРЖАВНЕ ФІНАНСУВАННЯ ДЛЯ ОБЛАШТУВАННЯ РОБОЧОГО МІСЦЯ ЛЮДИНИ З ІНВАЛІДНІСТЮ
Дбаючи про інклюзивність та доступність, Чортківська міська рада спільно з Чортківська філія Тернопільського обласного …Читати далі