«А ЩО ВИ РОБИТЕ, ЩОБ ТАРИФ НА ВОДУ НЕ ЗРОСТАВ?». ВІДПОВІДАЄМО ВІД «А» ДО «Я»
Чортківська міська рада продовжує серію публікацій про становище «Чортківського водоканалу», проблеми із ростом вартості електроенергії, ми вже порівнювали тарифи на водопостачання та водовідведення у різних кутках країни, разом досліджували чинники, чому вода на воду та каналізацію у всіх містах різна, розповіли про особливості водопостачання Чорткова.
Сьогодні ж, відповідаючи на ваші запитання під попередніми публікаціями, ми розповімо вам про те, що вже зробив та що планує у ближчому майбутньому робити керівництво громади та водоканалу Чорткова, щоб наслідки рішень, які диктує держава (підвищення електроенергії та мінімальної заробітної плати зокрема) не повністю лягати на плечі людей.
![1️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/31_20e3.png)
![2️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/32_20e3.png)
Керівництво водоканалу зараз працює над реалізацією важливого інженерного рішення, яке дозволить обминути одну станцію перекачування («Стару насосну») та подавати воду із свердловин відразу на «Хлораторну». Тоді ми зможемо вимкнути два насоси на незадіяному водозаборі потужністю 35 кВт*год. кожен.
До слова, 700 м нових пластикових труб та обладнання (на суму 960 тис. грн) для реалізації цієї ідеї (потрібно ще майже 400 м труб, які придбаємо за кошти водоканалу) вдалось отримати безкоштовно завдяки успішній співпраці із донорами – Міжнародною організацією з міграції («МОМ»).
![3️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb8/1/16/33_20e3.png)
Більше того, сонячна електростанція для насосної станції «Хлораторна» вже очікує на кордоні. Водоканал оголошує тендер на металоконструкції, готуючись самотужки її встановлювати. Детальніше про проект, про його умови і результати ми повідомимо зовсім скоро.
Також тривають перемовини на отримання ще однієї сонячної електростанції із міжнародною корпорацією NEFCO. Про це також – детальніше згодом.
Роботи і результатів у цьому напрямку багато!
![4️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1/16/34_20e3.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Втім, навіть зважаючи на все вищевикладене, водоканал не встигає за тенденцією зростання вартості електроенергії, підняттям мінімальної зарплати державною, ростом паливо-мастильних матеріалів, комплектуючих тощо. Безумовно, кроки в у сфері енергоефективності необхідні – і ми їх робимо, але без перегляду тарифу підприємство грозить або погодинна вода у місті, або повна зупинка.
Останні новини
ПРОГРАМА ПОБУДОВИ СУСПІЛЬСТВА ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ДЕМОКРАТІЇ
На прохання ГО «ЗА ДЕМОКРАТИЧНЕ ВИБОРЧЕ ПРАВО» (ДВП) публікуємо “ПРОГРАМУ ПОБУДОВИ СУСПІЛЬСТВА ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ДЕМОКРАТІЇ”.Читати даліЧОРТКІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1915 ВІДЗНАЧИЛА 57-ЛІТТЯ
Чортківська військова частина А1915 сьогодні, 18 липня, відзначає 57 річницю з моменту заснування. Урочистий …Читати даліУВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!
Відповідно до листа Івано-Франківської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення інформуємо, що на РТС …Читати даліКАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати далі