НАД ЧИМ ПРАЦЮВАЛИ КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ ПРОТЯГОМ МИНУЛОГО ТИЖНЯ?
![💡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3c/1/16/1f4a1.png)
• Заміна ламп та ліхтарів вуличного освітлення по вул. Незалежності, Ст. Бандери, Полуботка, Орлика, Копичинецька, Росляка, Шевченка, Шопена-бічна, Підлісна, Заводська, Полуботка.
• Встановлення систем оповіщення у парку ім. І. Франка та на будівлі Чортківської центральної міської лікарні.
• Ремонт ліхтарів вуличного освітлення.
• Відновлення вуличного освітлення у мікрорайоні Золотарка, с. Біла.
• Відновлення доступу до відеонагляду на каналізаційних очисних спорудах.
![💦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1/16/1f4a6.png)
• Протягом минулого тижня, не дивлячись на складну ситуацію, яка виникла зі зв’язком, підприємство знайшло спосіб комунікації між підрозділами завдяки радіозв’язку.
• Бригада АВР із водопостачання використала цей тиждень для профілактичних робіт на мережах. По вул. Зелена було замінено проблемний люк, проведено огляд мереж та пошук втрачених колодязів за допомогою нового обладнання.
• Бригада АВР з водовідведення виконувала свої безпосередні обов’язки, ліквідувавши закупорювання каналізаційної мережі по вул. Кн. В.Великого, вул. Січинського, вул. Незалежності. Також надавала послуги із викачки септиків на території громади.
• На території водозабору «Вавріново» працівники підприємства працювали над модернізацією електрообладнання (встановили шафу управління, отриману від МОМ). На «Старій насосній» продовжила роботи по підготовці труби, яку також отримали від МОМ, з метою її подальшого прокладання.
• Абонентський відділ в штатному режимі надає послуги абонентам комунального підприємства (договори, повірка лічильників, перепломбування, робота з боржниками).
• Представники підприємства 15 грудня відвідали робочу нараду підприємств західного регіону, яку організувало КП «Тернопільводоканал». Тема зустрічі з колегами – «Сучасні засоби обліку та систем дистанційної передачі даних». Отриману інформацію тепер необхідно оперативно опрацювати та реалізувати на практиці.
![🧹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta4/1/16/1f9f9.png)
• Очищали тротуари від льоду по вул. Пігути, Сліпого, Незалежності, Січинського, Хмельницького, Петрушевича.
• Очищали лісосмугу по вул. Ягільницька.
• Заповнювали піскосумішшю контейнери для піску.
• Посипали тротуари та дороги піскосумішшю.
• Чистили, розгортали та прибирали дороги, тротуари та пішохідні доріжки від снігу.
• Здійснювали благоустрій вулиць, доріг, тротуарів та пішохідних переходів.
• Прибирали дороги, тротуари та пішохідні доріжки.
• Прибирали та вивозили сміття із вулиць Чорткова.
• Прибирали біля пам’ятників та автобусних зупинок.
![🖤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t0/1/16/1f5a4.png)
• Вивезення сміття з кладовищ громади.
• Проводились роботи по зрубуванню кущів-самовів на кладовищі по вул. Ст. Бандери.
• Надано 3 ритуальних послуги, в тому числі поховання померлих.
• За зверненням жителів громади надано 1 дозвіл на встановлення пам’ятних споруд на могилах померлих.
• Продовжується інвентаризація місць поховань на кладовищах громади. На даний час проводиться інвентаризація могил на кладовищі по вул. Січових Стрільців.
![🌳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/1f333.png)
• Прибирання спортивних майданчиків на стадіоні «Харчовик» та по вул. Січинського.
• Прибирання парку ім. І. Франка та відпочинкової зони біля ГЕС, парку Моклеків.
• Зрізка аварійних дерев, згідно з актами обстежень.
• Чищення парку Моклеків від самосіїв та чагарників.
![👷🏻♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t17/1/16/1f477_1f3fb_200d_2642.png)
• Незалежності, 67, 70; Січових Стрільців, 7; Кн. В.Великого,4А – чистка каналізації.
• Лепкого, 3; Ст. Бандери, 54; Незалежності, 47, 63; Шевченка, 62 – ремонт електричних щитків.
• Шевченка, 84; Коновальця, 4 – ремонт коридорного освітлення.
• Незалежності, 63 (4 під’їзд) – заміна патрона та вмикача в коридорі і ремонт електропостачання.
• Залізнична, 90; Лепкого, 9; Коновальця, 7 – ремонт системи водопостачання.
• Лепкого, 2 – ремонт системи водопостачання – заміна 2 м труби, 2 кранів.
• Незалежності, 24А – ремонт ліфта.
• Коновальця, 1; Ст. Бандери, 54Б – скління вікон (4 шт).
• Прибирання прибудинкових територій.
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/411808556_759763162863992_8614564534685667320_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=DCXMnV5KplgAX-kMvFX&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfAawDBH3GA83Atsmcy65RDbVGWRdb97_3MRyqNNNA-Emg&oe=658705AD)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/410234911_759762706197371_7673681683296468973_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=N2OCazWn-ZUAX9-P7nU&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfC3IxaKySzpGTQn9TFtDDc7B5LxPVka4MgLhr1taneLUg&oe=65858CEB)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/410861439_759762689530706_2133409701878831348_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=uhQlKUONg9cAX8gtOG5&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfDmZof7V_Q-DPBdi2jsIn8J_8I7lZ88Gg05m-oyb8Eefg&oe=6585CBB1)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/410278966_759762732864035_992013923093702928_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=m65dPI7mfNkAX_0NjCi&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfASQ8yfp3u4YSAqkQJ2BpaWuuxQv5xV4JTslOmtkIv_NQ&oe=6586F37F)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/410830033_759762769530698_7031737781102610839_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=R9dtel344FAAX-aAVtT&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfD4db4ZFFrlr-Xw-SsOuh2nJzxo2EAJFPQ7RMyhcHqliA&oe=65870BB8)
Останні новини
ПРОГРАМА ПОБУДОВИ СУСПІЛЬСТВА ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ДЕМОКРАТІЇ
На прохання ГО «ЗА ДЕМОКРАТИЧНЕ ВИБОРЧЕ ПРАВО» (ДВП) публікуємо “ПРОГРАМУ ПОБУДОВИ СУСПІЛЬСТВА ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ДЕМОКРАТІЇ”.Читати даліЧОРТКІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1915 ВІДЗНАЧИЛА 57-ЛІТТЯ
Чортківська військова частина А1915 сьогодні, 18 липня, відзначає 57 річницю з моменту заснування. Урочистий …Читати даліУВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!
Відповідно до листа Івано-Франківської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення інформуємо, що на РТС …Читати даліКАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати далі