ЯК ВІДВІДУЮТЬ СЕСІЇ ЧОРТКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДЕПУТАТИ ПІД ЧАС ВІЙНИ?
Чортківська міська рада публікує статистику відвідувань депутатами засідань сесій міської ради у період 2022-2023 років, а саме від початку повномасштабного вторгнення росіян (з 24 лютого 2022 р.) до сьогоднішнього дня.
Саме на сесіях вирішуються важливі проблеми громади, а віднедавна ще й країни, адже на багатьох засіданнях депутати розглядали питання про виділення додаткових коштів на допомогу Збройним Силам України, лікування поранених військових, придбання дронів, тепловізорів, старлінків та багато іншого.
Ми лише надаємо офіційну статистику прогулів. А ви, дорогі жителі громади, можете аналізувати, як і хто виконує свої депутатські обов’язки, представляючи інтереси людей у такий відповідальний час.
За вищевказаний період відбулось 48 сесій міської ради (позачергові та чергові). Навпроти прізвища кожного депутата – число із кількістю пропущених сесій міської ради.
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
• Іван Калакайло – 45 (був мобілізований у роту охорони Чортківського РТЦК та СП (військкомат), демобілізований у березні 2023 р.)
• Ірина Войнаровська – 33
• Володимир Наконечний – 26
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
• Євстахій Гевко – 43
• Людмила Пиняк – 5
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
• Роман Тимофій – 43
• Віталій Федорейко – 36
• Олександр Білик – 19
• Василь Батрин – 18
• Світлана Грабовецька – 9
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
• Андрій Зазуляк – 21 (був мобілізований в ЗСУ, служив у складі 105 окремої бригади ТРО, демобілізувався у січні 2023 р.)
• Сергій Буденькевич – 17
• Петро Гевко – 11
• Михайло Підгірняк – 10
• Наталія Великоборець – 6
• Лілія Демкович – 5
• Любомир Махомет – 5
• Назарій Пиптик – 5 (склав депутатський мандат 6 лютого 2023 р.)
• Ярослав Дзиндра – 3
• Віктор Нагірний – 3
• Людмила Поліщук – 1
• Олена Скалій – 1
• Михайло Табачак – 1 (отримав депутатський мандат 14 лютого 2023 р.)
• Оксана Безпалько – 0
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
• Оксана Ругало – 23
• Михайло Демкович – 16
• Стефанія Рудик – 4
![Возможно, это изображение 1 человек и текст](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/409913192_757286893111619_1485814946157150270_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=iqrqFe64uC8AX8enWYb&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfB8UPSvPfH4ZrpGr6nvmi1bQOIgXQ0n-1KuXdO_gR8QKA&oe=657FD5AE)
Останні новини
ПРОГРАМА ПОБУДОВИ СУСПІЛЬСТВА ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ДЕМОКРАТІЇ
На прохання ГО «ЗА ДЕМОКРАТИЧНЕ ВИБОРЧЕ ПРАВО» (ДВП) публікуємо “ПРОГРАМУ ПОБУДОВИ СУСПІЛЬСТВА ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ДЕМОКРАТІЇ”.Читати даліЧОРТКІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1915 ВІДЗНАЧИЛА 57-ЛІТТЯ
Чортківська військова частина А1915 сьогодні, 18 липня, відзначає 57 річницю з моменту заснування. Урочистий …Читати даліУВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!
Відповідно до листа Івано-Франківської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення інформуємо, що на РТС …Читати даліКАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати далі