ГРОМАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВИВЧАЛИ ДОСВІД ЧОРТКОВА
Вчора, 13 грудня, в рамках стаді-туру, організованого проектом «ГОВЕРЛА», 18 представників органів місцевого самоврядування Волинської області, зокрема Горохівської, Любешівської, Шацької та Рожищенської громад завітали до Чорткова. Метою візиту було вивчити передовий досвід громади у сфері реформування культурної галузі та оптимізації закладів культури, що були проведені у 2018-2022 роках, а також дослідити вплив цих процесів на формування місцевих бюджетів у наступних роках.
Під час візиту делегація із Волинської області поспілкувалась із міським головою Чорткова Володимиром Шматьком та його командою, відвідала реформовані заклади культури, зокрема: Чортківську публічну бібліотеку, Чортківський центр культурних послуг ім. Катерини Рубчакової та познайомилась із переліком сучасних платних послуг, що надаються цими закладами.
Також дізналась про інструменти, якими користуються команди закладів культури для отримання грантових коштів на реалізацію власних культурних ініціатив. Під час круглого столу за участю голів громад Волинської області та Чортківського міського голови, що відбувся в рамках цього стаді-туру, учасники обговорили основні виклики проведення реформ в сфері культури та поділились своїми баченням щодо створення ефективної культурної мережі у своїх громадах за рахунок утворення Центрів культурних послуг на місці застарілих клубних та бібліотечних закладів.
Результатом цього навчального візиту стануть ухвалені відповідні рішення у Шацькій, Рожищенській, Любешівській та Горохівській громадах Волинської області щодо оптимізації мережі закладів культури та зменшення видатків місцевих бюджетів на утримання культурної інфраструктури з одночасною переорієнтацією закладів на надання платних послуг для мешканців громад та їх залучення до участі у грантових конкурсах задля отримання додаткового фінансового ресурсу в місцеві бюджети.
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/409197611_757122343128074_7542737394603038494_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=TucdPGFQcB0AX-elOyi&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfC3kqkDfDjx2HaQ2ri7E-v6M3vdfK5JNORVAmBVFHhVDA&oe=657FD694)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/409204444_757122419794733_212986471705928393_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=Cl1E3gP7ejIAX_fg67I&_nc_oc=AQmSzRSMrcV1VBsriH7tNfWQPsNG_M_jNLdsQ0i4ZAtPJZFlx1NH79WfYL5MOWpMc5U&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfBpK0C6vUOFYdVdYkIjsaB94RT4EicXz-_D6xvICep7AA&oe=657FB8E2)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/410505413_757122359794739_8550541571511256495_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=8GFM9duynFwAX-ZAe5u&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfAkeLfjK6vydQUZFjJt9KJbXXsQdVU-Bc1_64eJ7TW6qA&oe=657FD89F)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/410203749_757122436461398_5598358166640281646_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=m0ldfXXcBdUAX-ioGTO&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfBgdlmgO69Z1ZG-SHUPkpTs0LNmYNUXF-ncszmkSXjjeg&oe=6580D66A)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/410773531_757122453128063_167907017991920460_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=rd4pXiL-17EAX-Z0mWw&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfA9FQV0UTlpX93rTRDa5o89-rFQ4NJmRtzOA4kxl1YPtw&oe=657FDC0A)
Останні новини
ПРОГРАМА ПОБУДОВИ СУСПІЛЬСТВА ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ДЕМОКРАТІЇ
На прохання ГО «ЗА ДЕМОКРАТИЧНЕ ВИБОРЧЕ ПРАВО» (ДВП) публікуємо “ПРОГРАМУ ПОБУДОВИ СУСПІЛЬСТВА ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ДЕМОКРАТІЇ”.Читати даліЧОРТКІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1915 ВІДЗНАЧИЛА 57-ЛІТТЯ
Чортківська військова частина А1915 сьогодні, 18 липня, відзначає 57 річницю з моменту заснування. Урочистий …Читати даліУВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!
Відповідно до листа Івано-Франківської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення інформуємо, що на РТС …Читати даліКАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати далі