ЦНАП ЧОРТКОВА ДОСТУПНИЙ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ
Беручи до уваги статистику по Україні, мінімум 6% відвідувачів Центрів надання адміністративних послуг – це люди з інвалідністю. Схожі цифри маємо і у нашій Чортківській громаді. Тому нагадуємо, що Центр надання адміністративних послуг Чорткова повністю облаштований та доступний для людей з інвалідністю.
Будівля Чортківської міської ради має пандус із правильним кутом, тож людина з інвалідністю може самотужки, без сторонньої допомоги, дістатись до будівлі. Двері теж встановлено відповідно до усіх чинних вимог законодавства.
Далі людина потрапляє у фоє. Для того, щоб отримати більшість адміністративних послуг, не потрібно ходити по кабінетах. Достатньо звернутись до адміністратора на рецепції, а вже він викличе потрібного працівника.
Втім, є випадки, коли людині таки потрібно потрапити у кабінети ЦНАПу, наприклад, для оформлення українського (ID-картки) чи закордонного паспорта. Для таких випадків у фоє обладнано електронний пандус, яким допоможуть скористатись працівники центру надання адміністративних послуг.
1 ОШБ ім. Дмитра Коцюбайла “Да Вінчі” оголошує набір до своїх лав!
Ми впевнені, що армія майбутнього – це армія технологій, і ми дотримуємось цього принципу. Хто …Читати даліУ ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ОБГОВОРИЛИ РОЗВИТОК ПОЛЮСІВ ЗРОСТАННЯ ТА СМАРТСПЕЦІАЛІЗАЦІЇ
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Алеся Васильченко провела робочу …Читати даліУ НОВИЙ РІК – З НОВИМИ ПЕРЕМОГАМИ!
1 лютого відбувся Чемпіонат Івано-Франківської області та першість м. Івано-Франківська з комбат ДЗЮ-ДЗЮЦУ. На …Читати даліОЧІ МІСТА: У ЧОРТКОВІ СТАЄ БЕЗПЕЧНІШЕ!
У Чорткові продовжується реалізація програми «Безпечне місто», завдяки якій на вулицях та комунальних об’єктах …Читати даліСОЦІАЛЬНЕ ТАКСІ У ЧОРТКОВІ: 3 500 ПОЇЗДОК ЗА РІК! ХТО І ЯК МОЖЕ СКОРИСТАТИСЯ?
У Чортківській громаді вже не перший рік працює «Соціальне таксі» – безкоштовна служба перевезення …Читати далі