МІСЦЕ, ДЕ НАРОДЖУЄТЬСЯ ЖИТТЯ: ВСЕ ПРО ПОЛОГИ У ЧОРТКОВІ
Чим ближче підходить час пологів, тим гостріше перед жінкою постає питання: як і де народжувати? Хто буде супроводжувати її у цьому процесі? Якого лікаря обрати? Ми ж пропонуємо зупинити свій вибір на пологовому відділенні Чортківська центральна міська лікарня, бо у нас: хороші умови для матерів з немовлятами, досвідчені медики, сучасне обладнання та надійне бомбосховище.
![⭐️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
Пологове відділення Чортківської лікарні розташоване у тихому мальовничому районі міста за адресою: м. Чортків, вул. Б. Лепкого, 6. У середньому понад 300 діток за рік народжуються у пологовому Чорткова. Чортківське пологове обирають вагітні не лише із Чорткова чи Чортківської громади, а й із різних куточків великої Тернопільщини.
![⭐️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
У чортківському пологовому є 16 палат (чотири із них – це відділення патології вагітних) для перебування вагітних та матерів із немовлятами. Серед них є покращені та індивідуальні. У таких палатах є окремий санвузол, ще один диван чи ліжко, на котрому за необхідності чи за бажання може ночувати чоловік чи інший член родини.
![⭐️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
Саме так! Варто відкинути скепсис та зневіру у зміни, і у випадку вимагання коштів за пологи негайно повідомляти про це керівництву лікарні, адже лише у такому випадку може бути відповідна дисциплінарна відповідь!
Вкотре відкрито і прямо говоримо про те, що відповідно до програми медичних гарантій вартість пологів медичному закладу сплачує держава, а не породілля!
![⭐️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
Так як пологи – це не завжди передбачуваний процес, спеціалісти відділення готові до різних екстрених ситуацій: і передчасних пологів, і ургентного кесарського розтину, і реанімації як для мами, так і для малюка. Для цього у пологовому передбачено все необхідне обладнання: монітори пацієнтів, УЗД з трьома датчиками, автомат-інкубатор, фетальний монітор, високочастотний електрохірургічний апарат, два апарати ШВЛ, пристрій обігріву новонароджених з функцією фототерапії, інфузомат, монітор для вимірювання артеріального тиску, система телемедицини для вагітних і т.д.
![⭐️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
У пологовому відділенні з’явилась можливість проводити безболісні пологи під епідуральним знеболенням. Процедуру оплачує Національна служба охорони здоров’я (НСЗУ), тож вона повністю безкоштовною для породіль. Наголошуємо, епідуральна анестезія застосовується лише за бажанням пацієнтки.
![⭐️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
Щодо бомбосховища у пологовому Чорткова, то воно одне із найбільш безпечних у цілому місті. Стіни в укритті мають товщину аж 60 см! Працівники повністю облаштували його, встановили ліжка для жінок та ліжечка для малюків. Також бомбосховище обладнане всім необхідним для прийняття там пологів.
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/387059941_719539090219733_6656291435638445330_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=7b2ZwP44kkIAX9DfEsa&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfAGE6zm-6WOm82t5kIKUAUSe9Q5W6QFmLmsZgBiTlORpA&oe=652D4E28)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/387083787_719538940219748_9056958854427843324_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=U9ZeQh-MqH8AX-rGDoV&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfBKzssvN_dEoSVhPcwpQD27DadT8k_DXWbD308GHR3nTw&oe=652D4EF6)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/385289302_719538930219749_1278036815768538514_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=b1_OVYs5_k8AX_8Kcdd&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfAZ0Hlhk4LAT7gvuUn8qBGfGJjvZTqFn9xU8PSOdUH4dg&oe=652C0B22)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/386687133_719538920219750_8617870373493544722_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=G5K0ngPMQiIAX-EMJu6&_nc_oc=AQlypXJJaiJ3FkxMELREYQ9k7llA860lGNu8ToGTmtWlyccrJezB_UFfqWNmvzlWREI&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfDEc01FiXZXlGD0nX63oyly4beZNSsZV-MQ-UllNfFftA&oe=652C8C6D)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/387036438_719538960219746_2858562382904727541_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=7ImI3euWNmYAX8ND52l&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfAa9LOIXhjZPqX5Y1grZqCg-Qft96OPX2sDt65KCBaaUQ&oe=652B786B)
Останні новини
ПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати даліЧОРТКІВ’ЯНИН ВЛАДИСЛАВ НІКОЛАЙЧУК РАЗОМ ІЗ ЗБІРНОЮ УКРАЇНИ З БАСКЕТБОЛУ U20 СТАЛИ СРІБНИМИ ПРИЗЕРАМИ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ
Завершився Чемпіонат Європи з баскетболу U-20, де збірна України напрочуд вдало виступила, виборовши срібні …Читати даліУ ЧОРТКОВІ ЩЕ ОДНІЙ БАГАТОПОВЕРХІВЦІ ОБЛАДНАЛИ ЗАКРИТИЙ СМІТТЄВИЙ МАЙДАНЧИК
Продовжуємо наводити лад із чистотою та наданням послуг зі збору/вивезення твердих побутових відходів у …Читати даліДО ЧОРТКОВА НА ВІДПОЧИНОК ПРИЇХАЛИ ДІТИ З МІСТА-ПОБРАТИМА ГОЛА ПРИСТАНЬ, ЯКЕ ЗАРАЗ ОКУПОВАНЕ
На запрошення керівництва Чортківської міської ради до нашого міста на відпочинок приїхали 23 дітей …Читати далі