ПРОСИМО ПІДТРИМАТИ ТА ПОШИРИТИ ПЕТИЦІЮ ПРО ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЧОРТКІВ’ЯНИНУ ЖОЛОНДЕКУ СЕРГІЮ
Петиція до Президента України зареєстрована сьогодні, 2 жовтня. Авторка петиції – дружина загиблого воїна Руслана Жолондек.
Просимо підтримати петицію, на це необхідно лише декілька кліків! Посилання – https://petition.president.gov.ua/petition/207308
Також публікуємо повний текст петиції:
«Пане Президенте!
Прошу Вас присвоїти звання Герой України (посмертно) хороброму захиснику нашої Батьківщини, солдату-стрільцю 25-ої повітрянодесантної Січеславської бригади 9-ої парашутно-десантної роти 3-го парашутно-десантного батальйону військової частини А1126 Жолондеку Сергію Мирославовичу (07.05.1980 р.н.).
Сергій був призваний на військову службу під час мобілізації 18 липня 2022 року. Із честю та гідністю він разом із побратимами боронив цілісність нашої держави на Лиманському напрямку, поблизу м. Ізюм.
Загинув Жолондек Сергій Мирославович 2 жовтня 2022 року від отриманих поранень, несумісних з життям, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Ямполівка Краматорського району Донецької області.
Сергій відважно виконав свій обов’язок громадянина України. До останнього подиху був вірним своїм побратимам та державі.
Перебуваючи завжди у зонах активних бойових дій, він ніколи не скаржився, що йому важко, навпаки старався підтримувати усіх, переконуючи, що все буде добре.
Хто його знав, говорить, що такі люди, як він – зустрічаються вкрай рідко.
Я пишаюсь своїм чоловіком, а син – своїм батьком-Героєм. Батьком з великої літери.
Сергій усе віддав за нас із вами, за вільну Україну та мир, віддав своє життя, маючи ще стільки планів та нездійснених мрій.
Жолондек Сергій Мирославович справжній Герой, який заслуговує на найвищу державну нагороду – Герой України (посмертно).
Уклін та шана Герою. Вічна пам’ять. Слава Україні!»
![May be an image of 1 person and text that says 'дорог друз!! пдтримайте електронну петицю про присвоення звання героя украёни (посмертно) жолондеку сергію вшануймо пам'ять нашого земляка!'](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/383994658_715109213996054_7552228629471417221_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=49d041&_nc_ohc=0-m0Akk29DYAX_2xVkG&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AfBwYeo76GGZPBDsgEW-ac-d7SpP1rpmrYnM7krHg01jDQ&oe=6522A10E)
Останні новини
ПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати даліЧОРТКІВ’ЯНИН ВЛАДИСЛАВ НІКОЛАЙЧУК РАЗОМ ІЗ ЗБІРНОЮ УКРАЇНИ З БАСКЕТБОЛУ U20 СТАЛИ СРІБНИМИ ПРИЗЕРАМИ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ
Завершився Чемпіонат Європи з баскетболу U-20, де збірна України напрочуд вдало виступила, виборовши срібні …Читати даліУ ЧОРТКОВІ ЩЕ ОДНІЙ БАГАТОПОВЕРХІВЦІ ОБЛАДНАЛИ ЗАКРИТИЙ СМІТТЄВИЙ МАЙДАНЧИК
Продовжуємо наводити лад із чистотою та наданням послуг зі збору/вивезення твердих побутових відходів у …Читати даліДО ЧОРТКОВА НА ВІДПОЧИНОК ПРИЇХАЛИ ДІТИ З МІСТА-ПОБРАТИМА ГОЛА ПРИСТАНЬ, ЯКЕ ЗАРАЗ ОКУПОВАНЕ
На запрошення керівництва Чортківської міської ради до нашого міста на відпочинок приїхали 23 дітей …Читати далі