Шановні споживачі природного газу!
В області та нашому місті з 15 вересня по 15 жовтня 2023 року оголошено «Місячник з пропаганди безпечного та заощадливого використання газу в побуті».
У зв’язку з наближенням холодів та можливим погіршенням погодних умов, напередодні опалювального сезону ПрАТ «Тернопільгаз» звертає увагу мешканців житлових багатоквартирних та приватних будинків на обов’язкове дотримання правил безпечного користування побутовими газовими приладами:
1. Перед тим, як увімкнути газовий котел або колонку з відводом продуктів згоряння в димохід, обов’язково перевірте наявність тяги, а також контролюйте її наявність під час роботи приладів.
2. Приміщення, в якому працюють газові прилади, повинно добре провітрюватись.
3. Слідкуйте за справністю роботи автоматики газового обладнання, регулярно перевіряйте стан газових приладів у сервісних службах, утримуйте прилади в чистоті.
4. Не змінюйте конструкцію димових та вентиляційних каналів, не заклеюйте вентиляційні решітки. Через них виводяться з приміщень небезпечні продукти згорання, зокрема чадний газ.
5. Своєчасно перевіряйте та прочищайте димові та вентиляційні канали. Не допускайте їх засмічення, обмерзання чи захаращення сторонніми предметами. Перевірка та прочищення димових та вентиляційних каналів виконується працівниками КП «Чортків дім», або спеціалізованою організацією, яка має дозвіл на виконання цих робіт. Згідно з вимогами димоходи повинні перевірятися один раз на рік (перед початком опалювального сезону) і оформлятися актом.
(один примірник акта перевірки димових і вентиляційних каналів передається в управління газового господарства).
6. Якщо ви відчули запах газу, негайно перекрийте усі газові вентилі, відчиніть вікна для створення протягу, покиньте загазоване приміщення та викличте аварійну газову службу 104!
7. В загазованому приміщенні не можна вмикати або вимикати освітлення, електроприлади, запалювати сірник, палити, а також дзвонити по телефону. Це може призвести до вибуху.
ПАМ’ЯТАЙТЕ, ВАШЕ ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я – У ВАШИХ РУКАХ!
Адміністрація Чортківського управління і експлуатації газового господарства
![No photo description available.](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/380896350_711581467682162_5591444389719561901_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=49d041&_nc_ohc=vJNwpJGCX8sAX87IJia&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AfCAJr0F_xzB1qYJEkpBSwpsLvMQGehLp265prAYah854Q&oe=6519565C)
Останні новини
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі