ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ З ПИТАНЬ ВПО ПРИ ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ
У четвер, 14 вересня, відбулось друге засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Чортківської міської ради за участі заступника міського голови Віктора Гурина, представників благодійних фондів «Рокада», «Посмішка ЮА» та Чортківського туристично-інформаційного центру.
Членкиня ради, кар’єрна радниця БФ «Посмішка ЮА» Наталія Гуль розповіло про діяльність благодійного фонду: «Ми їздимо до людей, у міста та села, допомагаємо з пошуками роботи, маємо підписаний меморандум про співпрацю із Тернопільським обласним центром зайнятості. Згодом плануємо проведення 10 воркшопів по всій області, які стосуватимуться написання грантів, працевлаштування, допомоги у відкритті власної справи. Зараз є надзвичайно велика кількість грантових програм для внутрішньо переміщених осіб, тож усі, кого цікавить співпраця – просимо звертатись до нас».
Про схожу діяльність розповіла Яна Гучак – менеджерка з підтримки громадських проектів благодійного фонду «Рокада»: «Ми співпрацюємо із Чортківською міською радою давно, реалізували вже чимало цікавих задумів. Зараз працюємо над проектом встановлення сонячних панелей на даху будинку, що реконструюють під житло для внутрішньо переміщених осіб. Також готові допомагати ВПО із написанням грантових заявок, готові допомагати релокованому бізнесу, адже зараз насправді величезна кількість грантів, де не важко отримати кошти на реалізацію свого проекту».
В.о. директора Чортківського туристично-інформаційного центру Олеся Хмелик розповіла про створення туристичного кластеру «Тепле Поділля»: «Український культурний фонд повірив у наш кластер, у реалізацію нашого задуму, та виділив фінансування на створення туристичних маршрутів, сайту, де буде вся інформація про можливе дозвілля у рамках «Теплого Поділля». Тут сконцентрована величезна кількість архітектурних пам’яток та природних родзинок. Ми готові теж братись за написання грантових заявок, щоб мати більше можливостей відкривати «Тепле Поділля» для українців, які вимушено покинули свої домівки через війну та приїхали до нас зі сходу та півдня країни».
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/376255529_704856931687949_2873217375294496738_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=49d041&_nc_ohc=w4SQoJCr7iAAX_WNdKr&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AfC48fLvcG9ZHNj5EPvKCzP3oJsU0Sd00xtCMPWavPvgjA&oe=6508BFA1)
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/376008234_704856951687947_6431836493364116973_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=49d041&_nc_ohc=YzHcHAZWHjwAX9Rby-Y&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AfDvSYDQy7g7pLSlEstDo1UYuk1UA2eGhIh-o4FJw1h4Bg&oe=65099286)
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/376037034_704856985021277_4486100383779593767_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=49d041&_nc_ohc=pFfrWhWWogMAX-hrJcP&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AfDKx2dCXNEKylQ4jyxPR1Z6jaWEpEUS7JSWRukLbanicQ&oe=6508B4D5)
Останні новини
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі