МЕДИКІВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРИВІТАЛИ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ
Цьогоріч уперше День медичного працівника відзначаємо окремо від російських орків, маючи тепер свою дату – 27 липня. З нагоди свята медичну спільноту Чортківської громади вітали у Центрі культурних послуг імені Катерини Рубчакової.
Заступник міського голови Віктор Гурин щиро подякував медичним працівникам за те, що вони своєю щоденною працею дуже високо підняли планку медицини у нашій громаді: «Кожному і кожній із вас кажу людське дякую за все те, що ви робите, за те, що обрали таку професію. Бережіть людей і себе!».
![👨⚕️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5c/1/16/1f468_200d_2695.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
БЕРЕЗНІЦЬКІЙ Світлані Володимирівні – сестрі медичній офтальмологічного відділення комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна міська лікарня» Чортківської міської ради;
МАХНЕВИЧ Тетяні Богданівні – сестрі медичній приймально-діагностичного відділення невідкладної екстреної медичної допомоги комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна міська лікарня» Чортківської міської ради.
ОНИЩУК Мар’яні Мирославівні – сестрі медичній травматологічного відділення комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна міська лікарня» Чортківської міської ради.
СТРІЛЕЦЬКІЙ Лідії Орестівні – молодшій медичній сестрі хірургічного відділення з урологічними ліжками комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна міська лікарня» Чортківської міської ради.
ЖОЛОНДЕК Руслані Володимирівні – комірнику комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна міська лікарня» Чортківської міської ради.
ЛІСОВІЙ Євгенії Іванівні – молодшій медичній сестрі педіатричного відділення комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна міська лікарня» Чортківської міської ради.
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
СТЕПАНЕНКО Інні Олександрівні – лікарю загальної практики – сімейному лікарю центральної амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вулиці Дмитра Пігути, 29.
КУЛЬЧИЦЬКІЙ Вірі Федорівні – лікарю загальної практики – сімейному лікарю центральної амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вулиці Дмитра Пігути, 29.
БІЛИКУ Андрію Володимировичу – брату медичному центральної амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вулиці Дмитра Пігути, 29.
РУДЯК Іванні Володимирівні – сестрі медичній центральної амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вулиці Дмитра Пігути, 29.
КАРПІНСЬКІЙ Марії Миколаївні – молодшій медичній сестрі амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Біла.
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
АНДРУНИШИН Надію Станіславівну – лікарю – стоматологу, терапевту комунального некомерційного підприємства «Чортківська міська стоматологічна поліклініка».
ВЕЛИЧЕНКУ Петру Зіновійовичу – лікарю – стоматологу, ортопеду комунального некомерційного підприємства «Чортківська міська стоматологічна поліклініка».
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
КІНАХ Наталії Василівні – фельдшеру санітарного відділення організації санітарно – гігієнічних досліджень Чортківського міськрайонного центру Державної установи «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України».
КОЛОДНИЦЬКІЙ Ользі Михайлівні – фельдшеру – лаборанту мікробіологічної лабораторії Чортківського міськрайонного центру Державної установи «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України».
![👨⚕️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5c/1/16/1f468_200d_2695.png)
ЦИБУЛЬСЬКУ Віру Євгенівну – лікарку загальної практики – сімейну лікарку центральної АЗПСМ по вул. Пігута, 29.
КОВЕРСЬКУ Людмилу Володимирівну – лікарку загальної практики – сімейну лікарку АЗПСМ с. Улашківці.
ДАНИЛЬЧАК Тетяну Борисівну – лікарку загальної практики – сімейну лікарку АЗПСМ по вул. Маковея, 7.
ВОЛОШИНУ Мар’яну Мирославівну – сестру медичну ЗПСМ центральної АЗПСМ по вул. Пігути, 29.
КАРПІНСЬКУ Світлану Ярославівну – сестру медичну ЗПСМ АЗПСМ с. Біла.
![👨⚕️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5c/1/16/1f468_200d_2695.png)
БІДЯКУ Андрію Івановичу – лікарю – дитячому анестезіологу.
КОВАЛЬЧУКУ Юрію Михайловичу – лікарю-хірургу.
МАЛЬОНКУ Роману Євгеновичу – лікарю-ендокринологу.
СИВАКУ Тарасу Володимировичу – лікарю – інтервенційному кардіологу.
ШИРОКОМУ Олегу Володимировичу – лікарю медицини невідкладних станів.
Після урочистої частини та нагородження медичну спільноту Чортківської громади вітали артисти центру культурних послуг імені Катерини Рубчакової, а також хор Чортківської центральної міської лікарні «Галичина».
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/362688617_677328264440816_1257133955664039027_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=0assJKjW2A4AX8_RCX3&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AfDpG_ZzvrAmczqOpTCSjFMkXlkdYQG4Ca6j0ZXChQAeqQ&oe=64CD8D8D)
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/362262379_677327907774185_462552304113738593_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=fEZBHtngVe0AX-XNutm&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AfDK2-RwPhDBuOna_KPxPeFuwGWeiLulHFEm63XUv1fsfw&oe=64CE50D2)
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/362667994_677327854440857_3788100002500814552_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=mfN79XqIQwsAX-yNBFv&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AfAOuqVECkN6waDdMxOLS7rONXczZTem_9SxRn0eSHRyGg&oe=64CDECEF)
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/361670875_677328314440811_3409208580326061688_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=d3Z5tKGZp0wAX8dnCFO&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AfBdFqefAsz9r1gsZ6abGVTYCoxDA3b3kIAT2h50m7YQPQ&oe=64CE294F)
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/362963606_677328277774148_7032011727148434319_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=UpflnG9eaAkAX-QCN2i&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AfCQLZsdPshhwRuDZKp4J_blIexIXrNW97DrunK1JGaeiw&oe=64CE847F)
Останні новини
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі