ЧЕТВЕРО ЧОРТКІВСЬКИХ ВИПУСКНИКІВ ОТРИМАЛИ 200 БАЛІВ З НАЦІОНАЛЬНОГО МУЛЬТИПРЕДМЕТНОГО ТЕСТУ
Четверо учнів із Чортківської громади показали найвищий результат з національного мультипредметного тесту. Загалом на Тернопільщині – 86 таких учнів та учениць.
Зокрема 200 балів з української мови отримала:

Також найвищий бал із математики отримали:




Останні новини
У Силах оборони України стартував проєкт «Лінія дронів» для розвитку підрозділів БПЛА
У Збройних силах України розпочався масштабний проєкт «Лінія дронів», ініційований Президентом України. Його мета – розвиток …Читати даліДОПОМОГА ЧОТИРИЛАПИМ: ВОЛОНТЕРИ ЗВІТУЮТЬ ПРО ОТРИМАНИЙ ДЛЯ СОБАЧОК КОРМ
Завдяки підтримці фундації Humanitarni Чортків отримав 500 кг корму для безпритульних собак! Частину вже …Читати даліУ ЧОРТКОВІ ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ БЕЗБАР’ЄРНОСТІ
У Чортківській міській раді відбулося перше засідання Ради безбар’єрності – важливого органу, який працюватиме …Читати даліЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ТА ЧОРТКІВСЬКА ФІЛІЯ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ!
Сьогодні, 4 березня, було укладено угоду про співпрацю між Чортківською міською радою та Чортківською …Читати даліБАСКЕТБОЛІСТИ ЧОРТКІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №1 ІМ. М.ШАШКЕВИЧА – ПЕРЕМОЖЦІ РАЙОННОГО ЕТАПУ ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ»
3 березня 2025 року в Чортківському ліцеї №5 відбулися фінальні змагання з баскетболу серед …Читати далі