МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ВІДЗНАЧИЛИ У ЧОРТКОВІ
Безкоштовне морозиво, персональні подарунки від Всеукраїнського культурно-просвітницького центру «Нове життя», розважальна шоу-програма, аніматори, квести, аквагрим, майстер-класи, попкорн, батути, солодка вата, трансформери – це лише невеличка частина із того, що чекало на дітвору Чортківської громади у парку культури та відпочинку ім. І. Франка.
Свято розпочалося для малечі при вході в парк, де на них чекав фонтан із пишною піною та різнобарвна фотозона. Вздовж алей парку – торгові ряди із різноманітними сувенірами, прикрасами та іграшками. Чекали на дітвору і аніматори, які веселили малюків та залюбки фотографувались.
Окрім того, впродовж дня для дітей працювали батути, надувні гірки та інші атракціони. А ще бібліотусівка, благодійний ярмарок для ЗСУ «Паляниця фест», патріотичний розпис футболок від UNICEF та чимало іншого.
Підготували сюрприз для малечі і працівники Чортківського відділу поліції та Чортківської пожежної частини. Захисники детально розповідали всім охочим про свою роботу, дозволили посидіти у машинах та вдягти справжню поліцейську форму.
Зрештою, як це було – дивіться у великому фоторепортажі Чортківської міської ради.
Свято для дітей спільно організували: Управління культури та мистецтв Чортківської міської ради, Центр культурних послуг, Служба у справах дітей Чортківської міської ради, Освіта й спорт Чортківської МТГ, Палац дітей та юнацтва, Парковий культурно-спортивний комплекс, Територіальний центр соціального обслуговування м. Чорткова, Відділ економічного розвитку та комунального майна Чортківської МР, Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи .
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/350826664_3580917065566658_6111993600119653064_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=aQKacYgfhNMAX83cZG8&_nc_oc=AQmd7A3gYHHaEp6ykDNPD7sne1hLqHe4p7O9b0ayQK75iP-v8_VXqPRhiD6LAr_GRkI&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AfBeP-YlV1RMckJ5lTaibY1PTBmYkNSAE2MMCPD0FoYdig&oe=6482E8F1)
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/350527381_823649559093730_6286439383900735024_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=m4ELTyPcIvQAX-ZTMaq&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AfBiWLXNUAocQZxRCYbLZTC4tftGkEfJ5RSjmv-giOo4MA&oe=64823A4B)
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/349343679_658066519494632_4484664012715183931_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=hUGwFJLV4_oAX8GpG-p&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AfC4Xu-_Y01fNTsyDvy60F2t0zHAimnmtOluCjLkkgrjeA&oe=6481FCED)
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/350539186_175021402185686_7789939592548047061_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=d9gbrF3auNwAX9TXWz7&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AfAqbWNHmcKmTIE0IOQw82DuuVvmGcGrStR-U4QUfCdUrA&oe=6481D745)
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/350133402_1850116038704161_9081013216542217297_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=4-GB1XCJPm4AX-1ePyf&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AfC4QMqeDKjV6RmST3a-NJSUw7xBoh6TsNV4T9O-_0ELqA&oe=64835516)
Останні новини
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі