НА ТЕРИТОРІЇ ЧОРТКІВСЬКОЇ ЛІКАРНІ ПОНИЩИЛИ ДЕРЕВА
На території Чортківської центральної міської лікарні, а саме у так званому лікарняному саду понищили 8 кленів. Особи, які провели «кронування», після якого половина дерев вже засохли, а іншу половину чекає схожа доля, не мали відповідного ордеру на це. Муніципальна інспекція склала протокол про адміністративне правопорушення.
Жителі багатоквартирного будинку, що по вул. Пігути, 13А, зокрема пані Галина О., яка взяла відповідальність за скоєне на себе, розповіла, що декілька років тому отримувала дозвіл на кронування дерев, яке згодом виконувало КП «Парковий культурно-спортивний комплекс». Цього ж разу мешканці вищевказаного будинку вирішили обійтись без дозволів та погоджень… І скронували їх самотужки. Як це їм вдалось – можете побачити на фото.
На пані Галину О. муніципальна інспекція склала протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУаАП. Штраф за порушення зазначеної статті складає від 340 до 1360 гривень, а кінцевий розмір штрафу визначатиме адміністративна комісія.
Нагадуємо, що є порядок видалення зелених насаджень на території Чортківської громади. Спершу необхідно написати відповідну заяву у Чортківській міській раді. Постійно діюча комісія по обстеженні зелених насаджень, до якої входить у тому числі представник екологічної інспекції, вивчає ситуацію, готує висновок – дерево пошкоджене, сухе чи здорове. А тоді, маючи всю інформацію про стан насаджень, виконавчий комітет розглядає питання і дає або ж не дає дозволу на зрізку чи кронування.
![На зображенні може бути: дерево](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/350681063_154196700872228_627333132186999350_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=PjlGK8ucGMcAX87Fd5-&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AfBPGpZa1bBNLPXRDNGklqKkFWr1-VjwQRAKUGIxUYXjxA&oe=647B9EEA)
Останні новини
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі