ЛОГОТИП ЧОРТКОВА: ОБЕРИ КРАЩИЙ!
Презентуємо вашій увазі два варіанти логотипів Чорткова. Їх розробляли на основі опитування, де чортків’яни відповідали на декілька питань, таких як «чим або ким ви пишаєтесь у місті», «опишіть свій найкращий спогад в місті», «назвіть три туристичних місця, які обов’язково треба відвідати», «з чим асоціюється місто» тощо.
Пропонуємо вам ознайомитись із двома варіантами та у коментарях відповісти, який подобається більше.
![💥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/1f4a5.png)
Основою є чорний п’ятикутник, який легко впізнати як обриси міського замку. Він оточений синьою фігурою, що представляє річку Серет, а червоні фігури символізують межі міста з його «напрямками», що простягаються на захід і південь.
Найважливішими є жовті фігури: вони уособлюють майбутнє і пульсують на схід у напрямку усієї України, а також на захід – до Європейського Союзу, який збирається прийняти своїх українських братів і сестер у свою сім’ю протягом наступних років.
Назва міста написана динамічним, рукописним шрифтом, що приємно контрастує з геометричними формами логотипу. Запропонований слоган звучить як «погляд у майбутнє» – швидкий розвиток міста з процвітанням та безпекою Європейського Союзу.
![💥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/1f4a5.png)
В лого зображено одні з основних пам’яток архітектури – замок, ратушу, Домініканський костел. Це ті пам’ятки, які в тому числі зазначила більшість опитаних жителів міста. Діагональні лінії відображають пагорби і вказують на географічне положення міста.
Уся композиція замкнена у формі будинку, щоб підкреслити основну ідею логотипу. Форма будинку також має нагадувати вигляд замку згори. Це додає додаткових сенсів про захист, безпеку, про відчуття надійного і вічного.
Логотип може використовуватись у двох версіях – чорному кольорі та білому. Додатково було обрано основний колір на потреби брендингових матеріалів. Темний відтінок червоного – це колір, який асоціюється з містом, він присутній на багатьох елементах архітектури.
Важливим елементом є слоган, який підсилює основний посил логотипу. «Тут ти вдома» – це універсальний вираз як для тих, хто народився і виріс тут, так і для людей, для яких Чортків став домом, чи навіть для гостей міста, які завдяки теплій атмосфері маленького, затишного міста можуть почуватися тут, як вдома.
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/347871831_635973414671920_6592552518455327014_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=RKqTXagul_AAX_L_jPN&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AfCi2kgrRXeZma-oqJNb7jhuGG6R7WopFe7Nwf1zfEAXww&oe=646C96D7)
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/347817417_2019757798371068_7652534072342877553_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=MHWnmH45FaoAX8HVYeO&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AfA7tw-SYtGNU7rDuia_3kIiCnFLiOUmLLNMcgYPm3XIWQ&oe=646C2AC5)
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/347624743_213958148071071_669216025475966613_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Z9wP_kMt95sAX-kDUfs&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AfCKOxjscqRejvKm0Xd7F12dSi_g4F6F3KJpZjWRMHs6oQ&oe=646B95E5)
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/348233074_931942551244963_1687620316993740497_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=KWomjmyJDDgAX9iqFDE&_nc_oc=AQkPBUUTmWcx0v34PJzNMmNVwjxe7tXu2gY7GUmOlItTGUZi1ARs_Eag3Uxsj-FZ0Mo&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AfC886HYuYSYjjHeCZm8Cf7raKNj0yDoVLBkqwflNpFApQ&oe=646CDB18)
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/348282045_1178108079533409_531624574684446179_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=NNMQSD0UVvIAX9VChE4&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AfC1GBYEsUC2SVj8pqvI1Jsds5YIPUdf2khGUt-bcp_IYA&oe=646C3F38)
Останні новини
ЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати даліЗА ПАРКУВАННЯ НА АВТОБУСНІЙ ЗУПИНЦІ – ШТРАФ!
Відділ муніципальної інспекції та контролю за паркуванням Чортківської міської ради продовжує виявляти недобросовісних водіїв, …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ЗУСТРІВСЯ ІЗ ЖИТЕЛЯМИ СЕЛА ГОРІШНЯ ВИГНАНКА
Міський голова Чорткова Володимир Шматько разом із командою зустрілись із активними мешканцями села Горішня …Читати далі