МІСЬКИЙ ГОЛОВА НОВОВОЛИНСЬКА ЗАВІТАВ ДО ЧОРТКОВА
Сьогодні, 18 травня, до Чорткова із робочим візитом завітав Нововолинський міський голова Борис Карпус. Володимир Шматько презентував колезі Чортківську громаду, наші успіхи, перемоги, напрацювання, поділився проблемами, які виникають в умовах воєнного стану.
Голова Чортківської громади розповів про найбільші підприємства, котрі здійснюють діяльність у нашій громаді, про асоціації та фонди, із якими тісно співпрацюємо, акцентував увагу на активній міжнародній співпраці та укладанні угод про партнерство із європейськими містами. Обговорили і ситуацію у водоканалах обох міст – Чорткова і Нововолинська, які мають схожі проблеми через високу вартість електроенергії для підприємств.
Окремо Володимир Шматько наголосив на успішній співпраці із міжнародною корпорацією NEFKO. Завдяки їхній підтримці спершу вдалось термомодернізувати найбільшу школу міста – №5, а тепер такий же проект реалізовують у школі №7. Загальний бюджет капітального ремонту – 25 мільйонів гривень. З них 16,5 млн – кредит міжнародної корпорації NEFKO під 3% річних на чотири роки; 150 тисяч євро (орієнтовно 6 млн грн) – безповоротний грант від Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P); 2,5 млн грн – співфінансування з бюджету Чортківської громади.
Також Володимир Шматько розповів про виклики, які постали перед Україною, зокрема і нашою громадою внаслідок повномасштабної війни, яку розв’язала росія. Окрім підтримки Збройних Сил України, не можна забувати і про сотні тисяч людей, котрі змушені були покинути свої домівки та шукати прихистку на заході країни. Тому відрадно, що у нашому місті вирішили назавжди залишитись чимало вимушених переселенців. Саме для таких людей зараз проводиться реконструкція колишнього приміщення гуртожитку Чортківської гімназії ім. Р. Ільяшенка №3. Чортківська громада виграла грант у розмірі 1 млн 960 тис. євро на створення смарт-квартир для нових мешканців Чорткова.
Були раді зустрічі, Борис Карпус – Нововолинський міський голова, Нововолинська міська рада!
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі