РОЗПОЧАВСЯ НАБІР УЧНІВ ДО 1 КЛАСІВ ШКІЛ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ
У школах Чортківської громади розпочався набір учнів до 1 класів. Батькам, можливо, зарано думати про ранці та пенали, але саме час подбати про необхідні документи, які слід додавати до заяви.
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
• дітей, які проживають на території обслуговування школи;
• дітей, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи (ВПО) за адресою, що належить до території обслуговування;
• тих, хто особливим чином пов’язаний з певною школою: тут працюють батьки або навчаються брат чи сестра;
• усіх, хто подав заяви, але лише у разі, якщо їх було менше або рівно стільки, скільки місць було передбачено.
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
• заява про зарахування одного з батьків (інших законних представників дитини);
• паспорт або інший документ, який посвідчує особу заявника;
• копія та оригінал свідоцтва про народження дитини або іншого документа, що посвідчує особу дитини;
• оригінал медичної довідки №086-1/о з картою профілактичних щеплень за формою №063/о.
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Усе те саме, але замість документа про підтвердження проживання:
• довідка про взяття на облік ВПО;
• посвідчення біженця;
• посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист;
• довідка про звернення за захистом в Україні.
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Простий варіант: вступити до державної дистанційної школи в будь-якому регіоні України. Документи приймуть онлайн.
Але зазвичай йдеться про інше — про навчання саме у школі, яка обслуговує територію, на якій в Україні проживала родина. Тобто батьки сподіваються: повернуться додому, дитина ходитиме до найближчої школи, з «гарантованим» місцем. А до того часу прагнуть, аби учень був зарахований туди на сімейну або екстернатну форму навчання.
У цьому теж не буде проблем, якщо один із батьків може до 18 серпня приїхати в Україну та привезти оригінали документів (скани можна надіслати в обумовлені терміни). Доведеться лише додати заяву про обрання індивідуальної форми навчання. Дитину зараховують на загальних підставах.
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Окрім стандартного пакета, про який йшлося вище, можна додати оригінал або копію висновку інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини. Цей документ є рекомендаційним, тож саме батьки вирішують, чи потрібно його нести до школи. Але якщо йдеться про те, щоб зарахувати учня в інклюзивний клас чи створити його, без висновку ІРЦ не обійтися.
![На зображенні може бути: 2 людини, дитина, люди сидять, люди стоять та у приміщенні](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/339325643_947306509736283_860243414168019036_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=rLbDQSU165gAX9OrzLs&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AfDg_Ctjg0uZiaA3KaMiWp_VtiCwOwrExc98EpZgcLdEgg&oe=64329475)
Останні новини
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі