ДИТЯЧІ САДОЧКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ – НАПІВПОРОЖНІ…
Війна – це не лише смерть, розруха та горе. Це ще й різке і суттєве погіршення демографічної ситуації в країні. Як би мужньо не боролись Герої – воїни Збройних Сил України, щодня з країни продовжують виїжджати цілі сім’ї… Який відсоток із них повернеться після перемоги додому – навіть орієнтовно не зможе сказати ніхто.
Якщо до початку повномасштабного вторгнення дошкільні навчальні заклади Чорткова були майже вщент заповнені, то зараз ситуація, м’яко кажучи, кардинально змінилась в гіршу сторону. Більшість дитячих садочків – напівпорожні…
Пропонуємо вам переглянути актуальні дані:
• Дошкільний навчальний заклад №1 (вміщує 165 дітей): зареєстровано дітей – 151, по факту відвідує – 78.
• Дошкільний навчальний заклад №3 (вміщує 155 дітей): зареєстровано – 155, по факту – 93.
• Дошкільний навчальний заклад №6 (вміщує 115 дітей): зареєстровано – 111, по факту – 52.
• Дошкільний навчальний заклад №7 (вміщує 176 дітей): зареєстровано – 132, по факту – 72.
• Дошкільний навчальний заклад №9 (вміщує 280 дітей): зареєстровано – 140, по факту – 56.
• Дошкільний навчальний заклад №8 (вміщує 115 дітей): зареєстровано – 92, по факту – 51.
Якщо звести всі цифри під один знаменник, отримуємо наступне. Усі садочки Чорткова можуть вмістити 891 дитину. Зареєстровано дітей – 781. А по факту залишилось лише 402, тобто неповних 52%…
Як будуть розгортатись події надалі – сказати важко. Втім очевидно, що і Україні, і Збройним Силам України потрібний надійний і міцний тил. Потрібно працювати, одружуватись, народжувати, навчати дітей. Це і є шлях до перемоги і відбудови України!.. Це точно ніхто не зробить замість нас.
P.S. Невдовзі опублікуємо такі ж дані щодо шкіл Чортківської громади.
Останні новини
27 ЛИПНЯ – ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА
Сьогодні, 27 липня, в Україні відзначають День медичного працівника. Лікарі, сестри та брати медичні, …Читати даліНАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ ВІДВІДАЛИ СОЦІАЛЬНО-ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС «ЧОРТКІВ ЄДНАЄ»
Сьогодні, 26 липня, соціально-житловий комплекс «Чортків єднає», де у smart-квартирах проживає майже сотня українців …Читати даліУ ЧОРТКОВІ ПОБУВАЛИ ЖУРНАЛІСТИ ІЗ ДЕСЯТИ ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ
25 липня у Чорткові у рамках престуру побували журналісти регіональних видань із десяти областей …Читати даліЧИСТИМО МІСТО: У ЧОРТКОВІ ПРОДОВЖУЮТЬ ДЕМОНТОВУВАТИ НЕЗАКОННУ РЕКЛАМУ ТА МАФИ
У Чорткові знову демонтували десятки незаконних рекламних вивісок, банерів та одну тимчасову споруду (МАФ). …Читати даліВІТАЄМО ПАРТНЕРІВ: ЛАТВІЙСЬКА ВАЛМІЄРА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ МІСТА
26-27 липня латвійське місто Валмієра відзначає 741 річницю заснування! Чортківська громада щиро бажає чудовому …Читати далі