ЧОРТКІВ БЕЗ НЕЗАКОННОЇ РЕКЛАМИ: ЯК У МІСТІ ПОСЛІДОВНО ДОСЯГАЮТЬ ЦІЄЇ МЕТИ
Реклама відіграє важливу роль у сучасному суспільстві, оскільки допомагає просувати бізнес, товари та послуги для більш широкої аудиторії. Однак для місцевої влади важливо регулювати та контролювати всі види реклами та вивісок, аби вони гармонійно вписувались у стилістику міського середовища. Далі поговоримо, як у Чорткові борються з незаконною рекламою.
Для розміщення реклами та вивісок у Чорткові необхідно отримати дозвіл. Спершу пишуть відповідну заяву у Центрі надання адміністративних послуг, її розглядає комісія щодо встановлення законності розміщення зовнішньої реклами та вивісок, на основі чого приймає рішення відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва.
Дотримання процедури, а також всіх чинних вимог щодо реклами та вивісок – обов’язкові. Як розповів начальник відділу архітектури та містобудівного кадастру Василь Грещук, вони не можуть втручатись у зміст реклами, але можуть відмовити у її погодженні в плані масштабів, колористики і т.д.
«Однією з головних цілей регулювання реклами є забезпечення того, щоб вона не спотворювала наше 500-літнє місто, — зазначив Василь Грещук. — Пам’ятки архітектури, цікаві історичні будівлі не можна «заліплювати» рекламою, не можна руйнувати загальну естетику міста».
Лише за 2022 рік відділ архітектури та містобудівного кадастру погодив та привів у відповідність до «Порядку розміщення вивісок у місті Чортків» 55 вивісок. Також відповідно до рішень виконавчого комітету комунальники демонтували 127 рекламних засобів, які були встановлені з порушенням норм законодавства, зокрема по вул. Т.Шевченка, Гончара, Ст.Бандери, Монастирська, Аптечна.
«У деяких європейських містах взагалі відмовляються від реклами, — зазначила спеціалістка вищевказаного відділу Ірина Лисевич. — Однак у переважній більшості реклама присутня, бо це важлива частина економіки. Ось, чому місто повинне працювати над регулюванням і контролем реклами таким чином, щоб сприяти бізнесу, а також захищати «обличчя» міст. Ми проводимо засідання комісії, яка регулярно збирається для перевірки законності реклами, а також співпрацюємо з іншими поліцією та комунальними службами, щоб переконатися, що всі рекламні оголошення відповідають законодавству».
Підсумовуючи, варто зауважити, що реклама є важливою для Чорткова, але її необхідно регулювати та контролювати, щоб забезпечити її законність і не мати негативного впливу на вигляд міста. Місцева влада працює над видаленням незаконної реклами та постійним покращенням системи перевірки та схвалення реклами, яка сприятиме бізнесу і водночас не псуватиме місто. Таким чином ми можемо створити гармонійне та комфортне середовище як для мешканців, так і для бізнесу.
Попереду чимало роботи, втім варто розуміти, що загальний красивий вигляд міста – це постійна праця, яка потребує синергії всіх зацікавлених сторін, включаючи міську владу, підприємців та мешканців. Працюючи разом і дотримуючись чинних законів і правил, ми обов’язково візуально гармонізуємо наш Чортків!
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/323894743_720816736119867_1677625256336586604_n-300x199.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/327080611_1264568080938300_650868320759946976_n-300x199.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/327158583_1191892841472100_7957675816763718913_n-300x199.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/327163469_923485145499128_9095739368305305565_n-300x199.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/329519734_517193933852417_3207883543981725494_n-300x199.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/329686142_881005243334624_2168002862642718354_n-300x199.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/329689197_685059293302417_3724961832666914778_n-300x199.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/329732707_1396441694435380_3436373166712842750_n-300x199.jpg)
Останні новини
ЧОРТКІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1915 ВІДЗНАЧИЛА 57-ЛІТТЯ
Чортківська військова частина А1915 сьогодні, 18 липня, відзначає 57 річницю з моменту заснування. Урочистий …Читати даліУВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!
Відповідно до листа Івано-Франківської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення інформуємо, що на РТС …Читати даліКАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ ЛІКАРНЮ ВІДВІДАЛО КЕРІВНИЦТВО МОЗ ТА НСЗУ
Сьогодні, 17 липня, Чортківська центральна міська лікарня з робочим візитом відвідали заступник міністра охорони …Читати далі