ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ В ОБЛИЧЧЯХ: ЗНАЙОМИМОСЬ ІЗ ЛІКАРЯМИ-АНЕСТЕЗІОЛОГАМИ
Анестезіолог – це лікар, який дбає про безпеку і безболісність хірургічної процедури для пацієнта.
Без участі анестезіолога не проходить жодна операція. Як правило, будь-яке хірургічне втручання починається з анестезії. Завдання лікаря підібрати препарат і розрахувати правильне його дозування, спираючись на медичні показники, індивідуальні та вікові особливості пацієнта. Контроль стану пацієнта в період проведення операції, а також його подальше відновлення після анестезії – також виконує анестезіолог.
Крім того, анестезіолог часто має справу з пацієнтами, які перебувають в критичному стані: зупинка серця, анафілаксія, велика втрата крові, опіки 3-4 ступеня, отруєння чадним газом і т.д.
Ця професія дуже відповідальна, потребує витримки, комунікабельності, підвищеної уваги і вміння швидко реагувати на стресові ситуації, бажання постійно вчитися і освоювати нові досягнення. Особливої кваліфікації вимагає робота дитячого лікаря-анестезіолога. Потрібно знати особливості розвитку дітей, становлення психіки, дитячу фізіологію.
Лікарі-анестезіологи Чортківська центральна міська лікарня:








Один коментар до ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ В ОБЛИЧЧЯХ: ЗНАЙОМИМОСЬ ІЗ ЛІКАРЯМИ-АНЕСТЕЗІОЛОГАМИ
Додати коментар
Останні новини
У ЧОРТКІВСЬКОМУ КОСТЕЛІ РОЗПОЧАЛИ РЕСТАВРАЦІЮ ВІКОННИХ ВІТРАЖІВ
У Домініканському костелі Святого Станіслава в Чорткові стартували реставраційні роботи над двома віконними вітражами, …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО НАГОРОДИВ ВОЇНІВ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДЗНАКАМИ «ЗА ЧЕСТЬ І ВІДВАГУ»
Володимир Шматько, перебуваючи разом із волонтерами БФ «Покрова Чортків» у черговій поїздці до наших …Читати даліЧОРТКІВ’ЯНКА ЕМІЛІЯ ВІТІВ ВІДЗНАЧИЛА 90-ЛІТТЯ!
Свій поважний 90-річний ювілей відзначила жителька Чорткова – Емілія Михайлівна Вітів. Привітати іменинника завітали …Читати даліАДМІНІСТРАТИВНА КОМІСІЯ ВИНЕСЛА ШТРАФ ЗА СПАЛЮВАННЯ СУХОЇ ТРАВИ
Відбулося чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Чортківської міської ради. Члени комісії розглянули …Читати даліЧОРТКІВСЬКИЙ СПОРТСМЕН ЗНОВУ СЕРЕД КРАЩИХ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ
З 7 по 9 березня 2025 року в місті Бровари відбувся Чемпіонат України з …Читати далі
Хочу висловити щиру вдячність лікарю П’ялі Петру Михайловичу за професіоналізм, людяність та турботу про мого батька під час операції!!!