ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ В ОБЛИЧЧЯХ: ЗНАЙОМИМОСЬ ІЗ ЛІКАРЯМИ-ХІРУРГАМИ
Чортківська центральна міська лікарня поєднує у собі сучасні технології і величезний досвід наших спеціалістів – лікарів-хірургів. У хірургічному відділенні нашої лікарні виконують малоінвазивні та лапароскопічні операції, багато ургентних операцій при невідкладних станах, а також операції в амбулаторних умовах.
Статистика говорить сама за себе. За 2021 рік у Чортківській лікарні успішно проведено 2 732 операційні втручання, за 9 місяців цього року – вже 2 263. Окрім того, за 9 місяців 2022 року проведено вже 2 170 хірургічних операцій в амбулаторних умовах. Вони передбачають проведення нескладних хірургічних операцій в умовах закладу без перебування хворого в стаціонарі. Амбулаторно проводяться операції, що не потребують загального наркозу, тривалої підготовки хворого і можуть бути проведені в день звернення.
Як ми вже зазначали, у Чортківській міській лікарні виконують сучасні малоінвазивні та лапароскопічні операції.
Малоінвазивна хірургія – це сучасна альтернатива традиційним порожнинним операціям. Лікування проводиться через точкові проколи тканин або через природні фізіологічні отвори (без розривів і швів).
Лапароскопія передбачає проведення хірургічних маніпуляцій та оперативних втручань без розрізу живота. Хірургічна бригада контролює все, що відбувається всередині пацієнта за допомогою відеосистеми. Перевагами лапароскопії є: мінімальна травматизація, відсутність виражених больових відчуттів, короткий термін перебування пацієнта в стаціонарі, швидке відновлення після операції.
Крім планових операцій наші хірурги виконують ургентні операції при:
гострому апендициті (лапароскопічним та традиційним методом)
гострому та хронічному холециститі (лапароскопічне видалення жовчного міхура)
гострому та хронічному панкреатиті
травмах органів грудної та черевної порожнини
спонтанних пневмотораксах
доброякісних утвореннях шкіри та підшкірножирової клітковини
пахових, стегнових, пупкових, вентральних грижах
перитонітах різної етіології
гострій кишковій непрохідністі і т.д.
Лікарі-хірурги Чортківська центральна міська лікарня:
Лещишин Олег Петрович – завідувач хірургічного відділення, медичний стаж – 23 р.
Ковальчук Юрій Михайлович – лікар-хірург, медичний стаж – 32 р.
Сириця Михайло Михайлович – лікар-хірург, медичний стаж – 37 р.
Шевців Борис Богданович – лікар-хірург, медичний стаж – 38 р.
Кушнір Микола Васильович – лікар-хірург, медичний стаж – 17 р.
Коцюк Оксана Романівна – лікар-хірург, медичний стаж – 17 р.
Ференц Сильвестр Ігорович – лікар-хірург, медичний стаж – 16 р.
Корчинська Леся Романівна – лікар-хірург, медичний стаж – 4 р.
Один коментар до ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ В ОБЛИЧЧЯХ: ЗНАЙОМИМОСЬ ІЗ ЛІКАРЯМИ-ХІРУРГАМИ
Додати коментар
Останні новини
1 ОШБ ім. Дмитра Коцюбайла “Да Вінчі” оголошує набір до своїх лав!
Ми впевнені, що армія майбутнього – це армія технологій, і ми дотримуємось цього принципу. Хто …Читати даліУ ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ОБГОВОРИЛИ РОЗВИТОК ПОЛЮСІВ ЗРОСТАННЯ ТА СМАРТСПЕЦІАЛІЗАЦІЇ
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Алеся Васильченко провела робочу …Читати даліУ НОВИЙ РІК – З НОВИМИ ПЕРЕМОГАМИ!
1 лютого відбувся Чемпіонат Івано-Франківської області та першість м. Івано-Франківська з комбат ДЗЮ-ДЗЮЦУ. На …Читати даліОЧІ МІСТА: У ЧОРТКОВІ СТАЄ БЕЗПЕЧНІШЕ!
У Чорткові продовжується реалізація програми «Безпечне місто», завдяки якій на вулицях та комунальних об’єктах …Читати даліСОЦІАЛЬНЕ ТАКСІ У ЧОРТКОВІ: 3 500 ПОЇЗДОК ЗА РІК! ХТО І ЯК МОЖЕ СКОРИСТАТИСЯ?
У Чортківській громаді вже не перший рік працює «Соціальне таксі» – безкоштовна служба перевезення …Читати далі
Неймовірно вдячна лікарю Сириці Михайлу Михайловичу за високий професіоналізм, порядність, турботу про мого батька під час операції!!! Пишаюся, що в лікарні нашого міста є такі прекрасні фахівці та чудові люди!!!