ВОЛОНТЕРІВ, ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ ТА ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ВІТАЛИ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМИ СВЯТАМИ
З нагоди Міжнародного дня волонтера, Дня Збройних сил України та Дня місцевого самоврядування, які відзначаються 5-7 грудня, у Центрі культурних послуг ім. Катерини Рубчакової відбулось нагородження винуватців свят.
Усі ці три свята тісно між собою пов’язані, особливо у наших реаліях. Адже завдяки тим людям, які захищають нашу рідну землю від окупантів, людям, які допомагають нашій могутній армії не втрачати дух, та людям, які усіма своїми стараннями намагаються підтримувати демократизацію суспільства та вирішувати їхні проблеми – ми досі можемо відчувати життя.
Ч
ортківська громада з перших днів повномасштабного вторгнення московитів продемонструвала свій патріотизм і єдність. Наші земляки доблесно б’ють рашистів на всіх напрямках. Аби наші хлопці та дівчата там, на передовій, мали все – самовіддано працюють цивільні тут, у тилу. Кожен із нас – Волонтер із великої літери.
«Українці вкотре продемонстрували свою міцну єдність, коли всі без виключення об’єднались у боротьбі проти російського окупанта. Хтось пішов на війну, хтось передає кошти, хтось віддає автомобілі, господині ночами готують смаколики – кожен долучився і не залишився байдужим. Бо ми любимо свою Україну, любимо свою землю, ми хочемо жити, народжувати, працювати тут! Саме у цьому і криється наша незламність. Ми відстоюємо СВОЄ!», – зазначив у вітальному слові міський голова Чорткова
Володимир Шматько.
Отож, з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера грамотами Чортківської міської ради нагородили:
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України відзнакою Чортківського міського голови «За честь і відвагу» нагородили:
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
З нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування грамоти Чортківської міської ради отримали:
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
![🏅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
А також з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера та Дня місцевого самоврядування подякою Чортківського міського голови нагородили Любомира Степановича Білика – депутата Тернопільської обласної ради, директора Чортківського медичного фахового коледжу, кандидата медичних наук, заслуженого лікаря України.
Останні новини
«РИТУАЛЬНА СЛУЖБА» НАДАЄ ПОСЛУГИ З ПРИБИРАННЯ МОГИЛ
Якщо ви проживаєте закордоном, чи в іншому місті, чи у вас через інші причини …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ЗУСТРІВСЯ ІЗ ЖИТЕЛЯМИ ДВОХ БАГАТОПОВЕРХІВОК
Міський голова Чорткова Володимир Шматько разом із командою зустрівся із мешканцями ОСББ по вул. …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ТА ВПО ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЇХАЛИ НА БЕЗКОШТОВНЙ ВІДПОЧИНОК У ШВЕЦІЮ
Наше шведське місто-побратим Карлскруна вкотре, вже другий рік поспіль, запросило дітей військових та ВПО …Читати даліДОПОМОЖИ ВОЇНАМ ТА ЦИВІЛЬНИМ! НЕ ВИСТАЧАЄ КРОВІ ДЛЯ ПОРАНЕНИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ!
У пункті забору та зберігання донорської крові Чортківської центральної міської лікарні (313 кабінет, 3-й …Читати даліГрафік засідань постійних комісій міської ради перед проведенням 96– ої сесії Чортківської міської ради VІІІ скликання 16 серпня 2024року
Графік засідань постійних комісій міської ради перед проведенням 96– ої сесії …Читати далі