У ЧОРТКОВІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ
Сьогодні, 26 листопада, Україна і весь світ вшановує 90-ті роковини Голодомору та пам’ять про мільйони жертв Великого Голоду 1932-1933 років.
Традиційно в цей день громада міста збирається біля пам’ятного Хреста на центральному кладовищі Чорткова для того, щоб разом з жителями всієї України помолитись за душі загиблих від геноциду української нації.
Московія, як і сто років тому, намагається знищити все українське. Тоді – штучним голодом, тепер – ракетами і танками. Не вдалось тоді, не вдасться і зараз. Бо ми сильні, єдині, ми на стороні правди та з Богом у серці!
Молебень за жертвами Голодомору відправили Преосвященний Владика Дмитро Григорак та всечесні отці різних конфесій.
О 16:00 присутні долучились до загальнонаціональної хвилини мовчання, після чого поставили свічки до пам’ятного Хреста.
Останні новини
Проєкт порядку денного та регламенту роботи сто дев’ятої сесії Чортківської міської ради VІІІ скликання
Проєкт порядку денного та регламенту роботи сто дев’ятої сесії Чортківської міської ради VІІІ …Читати даліУНІВЕРСИТЕТ СРІБНОГО ВІКУ В ЧОРТКОВІ: ІСТОРІЯ УСПІХУ ТА РОЗВИТКУ
1 березня 2023 року у Чорткові на базі Палацу дітей та юнацтва офіційно розпочав …Читати даліЧЕРГОВА ДОПОМОГА ЗСУ: ДВА FPV-ДРОНИ ДЛЯ НАШОГО ЗАХИСНИКА!
Звітуємо про ще один внесок у нашу спільну боротьбу! Завдяки донатам колективу Чортківської міської …Читати даліЗАПРОШУЄМО НА ПЕРЕГЛЯД ФІЛЬМУ «БУЧА»
24 лютого відбудеться перегляд фільму «БУЧА». Час: 16:30 Місце: Культурно-інтеграційний центр Чорткова Вхід вільний …Читати даліКОМУНАЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ТРАНСПОРТ ЧОРТКОВА ЗУПИНЯТИМЕТЬСЯ НА ХВИЛИНУ МОВЧАННЯ. ЗУПИНИ СВОЄ АВТО І ТИ!
Відповідно до розпорядження Чортківського міського голови Володимира Шматька, відтепер у Чорткові комунальний громадський транспорт, …Читати далі