Чортківська стоматологічна поліклініка: недорого та якісно, а для учасників війни і переселенців – безкоштовно!
Протягом року Чортківська міська стоматологічна поліклініка безкоштовно лікує учасників бойових дій, членів їхніх сімей, а також вимушених переселенців. За цей час стоматологічні послуги отримали 202 людини з числа вищеперерахованих категорій. Пацієнтам безкоштовно лікували карієс (85 випадків), пульпіт (103), періодонтит (65), видалення зубів (39).
Вартість медикаментів та медичних матеріалів для видалення зубів, лікування карієсу та лікування однокореневих каналів зубів пільговим категоріям людей компенсовують із бюджету Чортківської громади. Загалом цьогоріч на це виділили вже 50 тисяч гривень.
Зауважимо, що лікарі-стоматологи за надані стоматологічні послуги учасникам бойових дій, членам їхніх сімей та вимушеним переселенцям не отримують коштів, тобто працюють виключно на волонтерських засадах. Адже заробітну плату працівникам стоматполіклініки не платить ні міська рада, ні Національна служба здоров’я України. Лікарі-стоматологи, надаючи платні послуги, зароблять і собі на зарплату, і медичним сестрам, і загалом на утримання установи.
Цікаво, що середня вартість пролікованого випадку у Чортківській стоматологічній поліклініці становить 171,20 грн. У той же час вартість аналогічної роботи у приватних клініках значно перевищує 400 гривень. Зважаючи на складний час для всієї України та українців, закликаємо у випадку необхідності звертатись саме до лікарів-стоматологів Чортківської міської стоматологічної поліклініки, де ви за доступними цінами отримаєте якісні послуги!
Нагадаємо, стоматологічна поліклініка функціонує в окремому приміщенні поблизу Центру первинної медико-санітарної допомоги, що по вул. Д.Пігути у Чорткові.
Останні новини
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі