СТРАХОВА КОМПАНІЯ «PZU УКРАЇНА» ПРОДОВЖУЄ ДОПОМАГАТИ ЧОРТКОВУ
Із дружнім візитом та подарунками до Чорткова вкотре завітали голова правління «PZU Україна» Яцек Адріан Матусяк та член правління «ПЗУ Україна» Павло Гжешік. Спільно із представником Чортківського відділу страхової компанії Володимиром Пандраком зустрілися із міським головою Володимиром Шматьком.
Гості передали благодійні внески у розмірі 25 тисяч гривень кожен до реабілітаційних центрів «Дорога в життя» та «Дім милосердя». Варто зазначити, що такі пожертви від страхової компанії для вихованців закладів – це вже хороша традиція, яка триває роками.
Окрім того, польські гості обговорили із Володимиром Шматьком деталі створення у Чорткові скверу до 500-ліття міста та встановлення в ньому гранітної плити на честь президента Польщі Леха Качинського. Делегати зауважили, що одна із благодійних організацій Польщі хоче зробити такий подарунок нашому місту із нагоди відзначення ювілею з дня надання Чорткову Магдебурії.
«Україна – це вже Європа. Те, з якою відданістю та запалом ви захищаєте свою Батьківщину – варте поваги. Всі українці повинні пам’ятати, що Польща продовжуватиме допомагати вам та підтримуватиме у цій боротьбі. Зараз ви захищаєте увесь цивілізований світ від рашистів і перемога обов’язково буде за вами.
Ми хочемо, щоб цей сквер став символом співпраці України та Польщі. Президент Лех Качинський, який загинув під Смоленськом, завжди підтримував вашу державу і розумів небезпеку, котру несуть росіяни», – зауважив пан Яцек.
До слова, сквер планують встановити поблизу школи №6, по вул. Залізнична. Тут хочуть висадити два дуби, замінити бруківку навколо, встановити лавки та ліхтарі вуличного освітлення. Варто зазначити, що при відкритті скверу, яке ймовірно відбудеться вже у вересні цього року, закладуть капсулу часу для майбутніх поколінь українців.
Останні новини
КАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ ЛІКАРНЮ ВІДВІДАЛО КЕРІВНИЦТВО МОЗ ТА НСЗУ
Сьогодні, 17 липня, Чортківська центральна міська лікарня з робочим візитом відвідали заступник міністра охорони …Читати даліЧОРТКІВСЬКА ГРОМАДА ТИМЧАСОВО ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД КОСІННЯ ТРАВИ ЧЕРЕЗ АНОМАЛЬНУ СПЕКУ
Це стосується більшості парків, скверів та інших зелених зон громади. Водночас закликаємо представників багатоквартирних …Читати даліНАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати далі